Kontakt dla Mediów pr@wenet.pl
<

Jak się zmieniliśmy? Od CS Group do WeNet

Od lat jako WeNet Group S.A. wspieramy małe i średnie firmy w budowaniu ich pozycji w Internecie. Pomagamy od samego początku właścicielom biznesów rozwijać się na lokalnym rynku. Teraz przyszła kolej na nas - zmieniamy się dla Ciebie.
Formalnie zmieniamy nazwę, ale za tym działaniem stoi cała strategia współpracy i rozwoju dla Klientów takich jak Ty. Chcemy jeszcze mocniej pokazać polskim przedsiębiorcom, jak rozwijać się w internecie. Nasze portfolio produktowe będzie się stale poszerzać dla Ciebie. Już teraz w naszej ofercie znajdziesz budowę strony, e-sklepu, pozycjonowanie i kampanie internetowe, ale także wiele rozwiązań wspomagających pozyskanie Klientów i zwiększenie sprzedaży.
Chcemy doradzać i rozwijać firmy w Internecie i tworzyć kategorię doradcy internetowego, który swoją wiedzą pomoże Ci poprowadzić biznes w świecie online.

Rozumiemy biznes lokalny. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania. Myślimy strategicznie, planujemy działania w oparciu o Twoje potrzeby. Wspieramy Cię przy podejmowaniu decyzji dotyczącego świata online. To najważniejsze założenia działań doradcy internenetowego WeNet.

Możemy pochwalić się, że jako CS Group na przestrzeni lat osiągnęliśmy wiele sukcesów.
Satysfakcja klienta była i wciąż jest dla nas najważniejsza. Nasze działania w obszarach związanych z obsługą klienta zostały docenione – zdobyliśmy Godło Firma Przyjazna Klientowi. Znaleźliśmy się w gronie najlepszych marek, które od lat cieszą się zaufaniem klientów. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie.

Zyskaliśmy jako CS Group status Partnera Google. Jako certyfikowany partner otrzymaliśmy dostęp do szkoleń. To sprawiło, że z sukcesem wspieraliśmy firmy w budowaniu ich pozycji w Internecie, o co wciąż będziemy dbać jako WeNet.

Chcemy się z Tobą dzielić wiedzą nie tylko podczas spotkań, ale zachęcamy do naszych materiałów. Prowadzimy bloga, publikujemy pomocne e-booki – to zbiór wiedzy o podstawach obecności w internecie i nowościach z branży.. Tworzymy cykl podcastów związanych z marketingiem firm w sieci. To napędza nas do działania. Dziś już jako WeNet będziemy kontynuować naszą pracę i wspierać Cię w dalszej pracy nad obecnością w Internecie.

Aktualny odpis KRS

Do zobaczenia w akcji.
Zespół WeNet
>
;