Kontakt dla Mediów pr@wenet.pl
<

Wspieramy Praski Miting Lekkoatletyczny Roberta Korzeniowskiego

W sobotę 9 kwietnia rusza charytatywny marsz dla Ukrainy. Drugi Praski Miting Lekkoatletyczny 2022 organizuje fundacja naszego honorowego ambasadora Roberta Korzeniowskiego. WeNet również zamelduje się na stadionie Podskarbińska OSiR na warszawskiej Pradze.

Zróbmy wspólnie coś dobrego!

Przed nami charytatywny marsz na dystansie jednego kilometra. Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na zakup niezbędnej pomocy humanitarnej dla ukraińskich rodzin dotkniętych wojną.

Poza charytatywnym marszem zaplanowane są również innej atrakcje sportowe. Do rywalizacji na dłuższych trasach (do 10 kilometrów) przystąpią zawodnicy z niemal wszystkich kategorii wiekowych: od najmłodszych ośmiolatków po doświadczonych zawodników 35+.

Zapowiadają się niemałe emocje. Polski Związek Lekkiej Atletyki zakwalifikował miting do poziomu klasy Mistrzowskiej Międzynarodowej. Oznacza to, że zawodnicy na dystansach od 1 000 do 10 000 metrów będą mogli realizować oficjalne rekordy i uzyskiwać kwalifikacje do imprez rangi mistrzowskiej. Jest o co walczyć!

W pozostałych konkurencjach najmłodsi zawodnicy (U10-U18) zmierzą się w skoku w dal, rzucie oszczepem, rzucie piłeczką palantową oraz w pchnięciu kulą.

Więcej informacji o zawodach wraz z programem znajdziesz na stronie RK Athletics.

Robert Korzeniowski – wybitny lekkoatleta i biznesmen

Robert Korzeniowski to jedyny polski sportowiec, który zdobył cztery medale olimpijskie. Ponadto jest trzykrotnym mistrzem świata i dwukrotnym mistrzem Europy w chodzie sportowym. Obecnie działa jako inspirujący mówca motywacyjny i przedsiębiorca, który wie, że sukces w biznesie w dużej mierze zależy od skutecznych działań online.

Robert Korzeniowski jest oficjalnym ambasadorem WeNet

Robert Korzeniowski zaufał naszym doradcom internetowym i powierzył nam rozwój swojego biznesu w sieci, m.in. tworzymy dla sportowca stronę internetową, na której będzie informował o swoich bieżących przedsięwzięciach.

Od 2021 roku wspólnie wpieramy swoje działania.

Dowiedz się więcej o współpracy WeNet x Robert Korzeniowski.

>
;