hero-career-job-offers background

Doradca Klienta - Lublin

Chcę dołączyć do zespołu!

  • Lublin
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat

Zadania, jakie stawiamy przed Tobą:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych usług/rozwiązań
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z pozyskanymi klientami
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę z dobrą podstawą i systemem prowizyjnym
  • Indywidualny program rozwoju zawodowego i awansu
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport i benefity pracownicze
  • Wygodną lokalizację biura z własnym, bezpłatnym parkingiem
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Spotkania integracyjne i ciekawe szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop i telefon)

Oczekujemy

  • Samodzielności w prowadzeniu rozmowy handlowej i praktycznej znajomości technik sprzedaży
  • Umiejętności nawiązywania relacji i negocjacji z klientami
  • Pozytywnego nastawienia i determinacji w osiąganiu założonych celów
  • Dobrej organizacji pracy i pewności w działaniu
  • Otwartości w komunikacji i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Doświadczenia w kontaktach z klientami z sektora b2b
  • Prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu pojazdu
  • Mile widziane będzie Twoje doświadczenie w sprzedaży usług dla biznesu