hero-career-job-offers background

Dyrektor Marki WeNet

Chcę dołączyć do zespołu!

  • Warszawa
  • Umowa o pracę/Kontrakt B2B
  • Pełny etat

Zadania, jakie stawiamy przed Tobą:

  • Wspieranie wzrostu WeNet Group przez budowę wizerunku marki WeNet i spójnej identyfikacji wizualnej marki
  • Przygotowanie, nadzorowanie i optymalizowanie kampanii marketingowych WeNet, skutecznie budujących świadomość, rozważanie i kluczowe komunikaty marki
  • Bliska współpraca ze działem sprzedaży, a także wszystkimi działami tworzącymi komunikację w imieniu WeNet w celu zapewnienia spójności komunikatów i synergii działania
  • Pogłębienie zrozumienia naszych klientów i ich potrzeb – i przełożenie go na działania marki, stałe poszukiwanie nowych obszarów potencjalnego wzrostu
  • Rozwój, motywowanie i zarządzanie zespołem pracowników
  • Zarządzanie budżetem brand marketingowym

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia na stanowiskach menedżerskich w zakresie marketingu, komunikacji i planowania mediów, w tym prowadzenie zespołu (mile widziany obszar B2B; mile widziane doświadczenia zarówno po stronie klienta, jak i agencji)
  • Potwierdzonego doświadczenia/ sukcesów w budowaniu marek i tworzeniu efektywnych kampanii marketingowych
  • Umiejętności współpracy z partnerami agencyjnymi, a także innymi zespołami i działami (szczególnie działem sprzedaży), negocjacji i znajdowania wspólnych rozwiązań
  • Pozytywnego nastawienia, proaktywności, determinacji w osiąganiu założonych celów

Co możemy Ci zaoferować?

  • Szansę tworzenia jednej z największych polskich marek B2B
  • Dużą samodzielność pracy i szybką ścieżkę decyzyjną w niewielkim zespole bezpośrednio raportującym do zarządu
  • Pracę w przyjaznej, dynamicznej i nowoczesnej organizacji
  • Umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach
  • Indywidualny program rozwoju zawodowego i awansu, interesujące szkolenia
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport etc.)
  • Możliwość pracy hybrydowej