hero-reviews background

Opinie o WeNet

Najlepiej o firmie świadczą opinie jej klientów. To one mobilizują nas do działania i pokazują, jak mamy się rozwijać. Jesteśmy dumni z każdego pozytywnego komentarza na temat naszej działalności. Dlatego w tym miejscu oddajemy głos naszym klientom.

Sprawdź, co przedsiębiorcy mówią o współpracy z WeNet.

hero-reviews-aside background

Poznaj opinie naszych klientów

Adam Gil

Good Day Apartments

Po stworzeniu strony internetowej z tą firmą nie mam wątpliwości, że powinienem ją polecić innym. Dwa lata temu zdecydowałem się na zakupienie strony internetowej. Proces tworzenia strony internetowej był przyjemny i bez zarzutów. Bardzo dobrze oceniam kontakt z opieką. Opiekun natychmiast wdraża zmiany na mojej stronie, gdy tylko poproszę o pomoc. Zawsze ma czas, aby ze mną porozmawiać. Będąc Klientem tej firmy, nie muszę się o nic martwić. Gorąco polecam!

Magdalena Więckowska

Kacper-Dach Magdalena Więckowska

Szybkość działania - mega super. Obsługa- mega super. Pomoc - mega super. W 100 % polecam usługi firmy i współpracę .

Kamil Zagdański

Vit-House.pl

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z firmą WeNet i chętnie polecę ją innym przedsiębiorcą

Maciej Skorzewski

ALMA

Dziękuję za profesjonalną obsługę.

Małgorzata Wojciechowska

P.H.U. Małgorzata Wojciechowska

Współpraca z opiekunem Marcinem Górskim przebiegała bardzo pomyślnie. Bardzo profesjonalna obsługa, pomoc przy wdrażaniu sklepu, miła i fachowa obsługa. Zawsze dostępny i pomocny. Co mogę zasugerować to to żeby szkolenia były krótsze maksymalnie 1,5h. Pozdrawiam M. Wojciechowska.

Małgorzata Certowicz

ProMesse

Miło, szybko, sprawnie i solidnie:)

Bogusław Stępała

SPECBUD ZUH

Współpraca w redagowaniu strony internetowej przebiegała sprawnie i w najwyższym stopniu profesjonalnie

Karolina Hoppe-Nowak

MakarMed

Jestem pod wrażeniem postawy Pani Karoliny Siekierko, która bardzo profesjonalnie, z zaangażowaniem zajmuje się przeorganizowaniem naszej strony internetowej. Jej pomysły szybko doprowadzają do zamierzonego rezultatu. Zawsze dostępna, pomocna, kreatywna, uśmiechnięta. Oby więcej takich pracowników-gratulujemy!

Agata Stankiewicz

KS Stolem Gniewino

Cenię za absolutny profesjonalizm, szybkie i sprawne umieszczanie postów, elastyczność i spełnianie oczekiwań i oraz bardzo miły i uprzejmy kontakt.

Łukasz Czajęcki

Aquateam

Pełny profesionalizm i duże umiejętności w tworzeniu stron internetowych .Jestem bardzo zadowolony ze wspólpracy .

Kinga Obrochta

F.H.U. Szarotka

Miła i profesjonalna obsługa. Super

Grzegorz Masiowski

Siła Piasku G.M

Pomoc kontakt na każdym etapie współpracy wzorowy😉

Grażyna Walczak

Techmarkety

Budowa sklepu przebiegła bardzo sprawnie. Wszystkie kwestie były na bieżąco konsultowane. Całość została podzielona na mniejsze etapy i wdrażana systematycznie, co dawało duży komfort pracy nad sklepem. Bardzo szybko otrzymywałam odpowiedzi na wątpliwości i pytania. Korespondencja była wyczerpująca i zawsze zrozumiała. Doceniam zaangażowanie i profesjonalizm pracowników dlatego będę polecać WeNet. Sklep wygląda i działa zgodnie z naszym życzeniem.

Anton Pintyiskyi

KENGO Anton Pintyiskyi

Bardzo zadowolony z tej firmy od kilka lat polecam każdemu

Małgorzata Stando Pawlik

Fundacja Meritum Sosnowiec

Współpraca w zakresie SEO układa się dobrze. Wszelki nasze sugestie są szybko wdrażane, a osoby odpowiedzialne za prowadzenie naszej firmy niejednokrotnie sami kontaktują się z nami w celu zmiany/poprawy zawartości celem osiągnięcia jak najlepszych wyników w sieci.

Leszek Leszczyński

PGCHPIE

Przede wszystkim profesjonalna obsługa, zawsze bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny z Panem Sebastianem Dragan. Odpowiada na każde pytania, zawsze służy pomocą. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowego przebiegu współpracy.

Jan Czarnecki

PPUH HURTOSTAL JAN CZARNECKI MAŁGORZATA CZARNECKA

Obsługa na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm. OGROMANA, przez duże "O" pomoc oraz zainteresowanie klientem. Nic dodać nic ująć. Z CZYSTYM SERCEM POLACAMY!!!

Mariusz Stadnik

Elżbieta Rurynkiewicz A-Z Gastro

Wiedza w przedmiocie umowy, organizacja pracy, rzetelność

Mariusz Stadnik

Eurosilesia Sp. z o.o.

Organizacja pracy, terminowość, konsekwencja

Monika Knotek

Sherri Hill Polska

Zaangażowanie, dostępność i indywidualne podejście.

Krzysztof DETNERSKI

F.H.U.BOLS KRZYSZTOF DETNERSKI

bardzo dobry kontakt

Aneta Paź

Biuro Rachunkowe Rzetelne Księgi Aneta Paź

Przede wszystkim profesjonalizm! Szybka reakcja na każdą sprawę. Gorąco polecam!

Patryk Zawadzki

Sleep sp. z o.o.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z wenet, współpracujemy od wielu lat i nie mamy uwag. Zespół wenet odpowiednio reaguje na nasze sugestie czy też problemy. Polecam

Marlena Czeszel

Rogmar

Współpracujemy z tą firmą już długi czas, stworzyli naszej firmie stronę internetową od podstaw, która wreszcie wygląda porządnie w porównaniu do usług innej firmy. Nasza współpraca przebiega wzorowo, każda uwaga czy chęć zmiany na stronie jest realizowana natychmiast. Poza tym firma Wenet zajmuje się kompleksowo naszą stroną, oprócz jej stworzenia prowadzi również jej kampanię reklamową, tzn. pozycjonowanie, adwordsy itp., czyli całą obsługę mamy w jednym miejscu. Również jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z naszą opiekunką klienta, z którą mamy bieżący kontakt. Odpowiada na każde nasze pytanie, szybko reaguje na nasze sugestie w kwestii wprowadzania zmian, mamy ciągły kontakt telefoniczny czy mailowy. Jak najbardziej polecam tą firmę do współpracy, jeśli chodzi o doradztwo internetowe.

Chcesz zadbać o promocję Twojej firmy w sieci?

Sprawdź nasze pozostałe rozwiązania dla biznesu.