Designerzy
 × 
WeNet
Tworzymy najpiękniejsze
strony internetowe!
Łączymy artyzm, polską przedsiębiorczość i technologiczne innowacje. Poznaj wyjątkowych artystów, którzy odnoszą sukces w swoich dziedzinach sztuki, a teraz przeniosą swój unikalny styl do świata internetowego designu. Wkrótce pochwalimy się efektami naszej współpracy.
Alek Morawski
Absolwent California College of Arts. Obecnie tworzy w Warszawie gdzie zajmuje się ilustracją. Tworzył m.in. okładki książek, albumów muzycznych, ilustracje prasowe, reklamowe oraz murale. Nagrodzony m.in. „Złotym Mieczem KTR”, nagrodą Polish Graphic Deisgn Awards w kategoriach ilustracji reklamowej oraz wyróżnieniem „Society of Illustrators” w Nowym Jorku. Realizował projekty dla Nike, Reebok, Facebook, RedBull, Asus czy Mercedes-Benz.
Ewa Mos
Pochodzi z Krakowa. Ukończyła Arts&Design na Królewskiej Akademii Projektowania i Sztuki w Kopenhadze, gdzie obecnie mieszka. Najbardziej lubi łączyć swoje dwie pasje: ilustrację i fotografię. Dzięki temu tworzy nowe, czasem dziwaczne lub bajkowe światy, gdzie rzeczywistość przenika się z wyobraźnią. Lubi eksperymentować w każdej twórczej formie - od malarstwa, poprzez tworzenie teledysków czy filtrów AR. Współpracowała m.in. z markami Samsung, Adidas.
Marceli Adamczyk
Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie w pracowni prof. Wojciecha Zubali. Współzałożyciel studia kreatywnego PLASK. Działa w obszarze malarstwa, tkaniny artystycznej, rzeźby i nowych mediów. Uczestnik wystaw zbiorowych oraz indywidualnych m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Zakopanem, Kassle, Pradze.
Łukasz Błażejewski
Ukończył Architekturę Wnętrz i Wzornictwa na ASP we Wrocławiu, studia doktoranckie na kierunku Scenografia na ASP w Krakowie oraz studium podyplomowe Creative Coding na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Odbył staże w Institut d’Arts Visuels w Orleanie i w École Nationale Supérieure des Beaux-Arts w Paryżu. Scenograf, performer, malarz. Twórca scenografii i kostiumów do przeszło 80 spektakli w teatrach w całej Polsce. Projektant wystaw w muzeach i galeriach. Współzałożyciel Teatru Nowego Proxima w Krakowie, gdzie pełni funkcję Dyrektora Kreatywnego. Od lat działa jako performer pod pseudonimem Prince Negatif.
Iza Dudzik
Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych oraz Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Studentka UAP. Zawodowo balansuje pomiędzy ilustracją, projektowaniem. Prywatnie pomiędzy sztuką tatuażu a sztuką rozsądnego życia. Zajmuje się głównie ilustracją skierowaną do osób dorosłych. Jej projekty najczęściej można spotkać w prasie oraz na produktach komercyjnych.