Ranking stron internetowych – marzec 2024

0
165

Startujemy z kolejnym rankingiem stron internetowych. Tym razem bierzemy na tapet witryny, które opublikowaliśmy w marcu – miesiącu neonów, zajączków i zdrowia zwierzaków. Zresztą sami sprawdźcie.

Tradycyjnie zwróciliśmy się do naszych niezawodnych oceniających, by rzucili okiem na strony i wyrazili swoje opinie. Pytaliśmy o takie elementy jak:

  • ogólne wrażenie, czyli pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej;
  • design, czyli jakość grafik, kolorystykę i dopasowanie wyglądu do branży;
  • copywriting, czyli teksty na stronie: ich poprawność, skuteczność i atrakcyjność;
  • User Experience (UX), czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony.

Jury wybrało 3 najlepsze adresy.

Najlepsze realizacje stron WWW – marzec

Poznaj zwycięskie witryny i odkrywaj inspiracje dla swojej działalności!

Projektujemy, publikujemy i wspieramy strony WWW dla firm. Sprawdź

Miejsce 1

Kono / Wrocław / reklamy świetlne

O firmie

Kono działa we Wrocławiu i oferuje reklamy świetlne w różnych kształtach i z różnorodnych materiałów. Klienci mają do wyboru rozwiązania podświetlane standardowymi świetlówkami, modułami LED lub rurami neonowymi, prostymi i giętymi. Dla wszystkich, którzy tęsknią za czasami neonów.

Przeczytaj również:  Wybór odpowiedniej domeny – na co zwrócić uwagę?

O stronie

Strona ma klimat nocnej ulicy rozświetlonej neonami. Ale estetyka to nie wszystko. Dobrze zorganizowane sekcje oraz Galeria Realizacji ułatwiają nawigację użytkownikom, a klientom – podjęcie decyzji. W zakładce Kontakt znajdziemy formularz kontaktowy, pomocną mapę oraz godziny otwarcia.

Miejsce 2

Hassające Zające / Rybnik / żłobek

O firmie

Jak czytamy na stronie placówka stawia na wszechstronny rozwój maluchów poprzez zabawę, naukę i aktywność fizyczną. Kadra składa się z doświadczonych opiekunek, które dbają o indywidualne potrzeby każdego dziecka. Placówka organizuje różnorodne zajęcia edukacyjne i kreatywne, wspierając w ten sposób harmonijny rozwój podopiecznych.

O stronie

Charakteryzuje się żywą, przyjazną kolorystyką. Dominują tu pastelowe barwy, które tworzą przyjazną atmosferę. Układ strony jest przejrzysty i intuicyjny. Menu główne umieszczone na górze strony pozwala na szybki dostęp do kluczowych informacji, takich jak O nas, Zajęcia dodatkowe, czy Kontakt. Strona jest responsywna, co zapewnia wygodne przeglądanie na różnych urządzeniach.

Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Prevent / Borne Sulinowo / gabinet weterynaryjny

Przeczytaj również:  Ranking stron internetowych – grudzień 2023

O firmie

Oferuje szeroki zakres usług, w tym profilaktykę zdrowotną, diagnostykę, leczenie chorób wewnętrznych i zakaźnych, chirurgię, stomatologię oraz opiekę nad starszymi zwierzętami. Ponadto, Prevent świadczy usługi z zakresu dermatologii, kardiologii i dietetyki, dostosowując leczenie do indywidualnych potrzeb każdego zwierzaka.

O stronie

Menu główne umożliwia szybki dostęp do informacji o oferowanych usługach, zespole weterynarzy oraz danych kontaktowych. Treści są dobrze zorganizowane i łatwe do znalezienia, wraz z jasnymi opisami usług. Na szczególną uwagę zasługuję pomocna sekcja Często zadawane pytania, którą warto przejrzeć przed wizytą.

Zapraszamy również do sprawdzenia dużego rankingu i artykułu:

Ranking stron dla firm. Jaka powinna być strona internetowa firmy?

Nowe wezwanie do działania
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here