Ranking stron internetowych – sierpień 2023

0
469

Startujemy z kolejnym rankingiem stron! W tym miesiącu będzie zdrowo, bo zażyjemy trochę ruchu i zjemy coś dietetycznego. A także pomyślimy o remoncie.

Jak co miesiąc poprosiliśmy naszych oceniających o analizę witryn i ocenę:

  • Ogólnego wrażenia – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Designu – jakość grafik, kolorystyka i dopasowanie szablonu do branży.
  • Copywritingu – teksty na stronie: ich poprawność, skuteczność i atrakcyjność.
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony.

Ponad stuosobowe jury spośród licznej grupy wybrało 3 strony firm, które według nich najlepiej spełniają oczekiwania dzisiejszych odbiorców. 

Sprawdź zaprojektowane witryny i odkrywaj inspiracje dla swojej działalności.

Projektujemy, publikujemy i wspieramy strony internetowe dla firm. Sprawdź  

Najlepsze realizacje stron WWW – sierpień

Poznajmy najlepsze witryny!

Miejsce 1

Akademia Młodych Mistrzów – Białystok – akademia sportowa

Akademia Młodych Mistrzów z Białegostoku to wyjątkowe miejsce, w którym młodzi adepci sportu mają szansę rozwijać swoje pasje i zdobywać umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Założona przez Kamilę Lićwinko, halową mistrzynię świata w skoku wzwyż, akademia sportowa stanowi inspirację dla młodzieży.

Przeczytaj również:  Plik htaccess – do czego jest przydatny?

Witryna to wizytówka, która prezentuje działalność Akademii. Na stronie znajdziemy informacje dotyczące historii, misji i celów, jak również oferowanych programów szkoleniowych. Wszystko to zostało zaprojektowane w sposób czytelny i estetyczny, co sprawia, że odwiedzający stronę użytkownicy mogą w łatwy sposób zdobyć najważniejsze informacje.

Miejsce 2

PapayaDiet – Mińsk Mazowiecki – catering dietetyczny 

Catering dietetyczny PapayaDiet z Mińska Mazowieckiego to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które pragną dbać o swoje zdrowie i sylwetkę, nie rezygnując przy tym z wygody i smacznych posiłków. Firma oferuje szeroki wybór diet dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, takich jak: dieta redukcyjna, dieta zdrowy tryb życia czy dieta sportowa.

Strona główna tętni kolorami. Znajdują się tam przyciągające uwagę zdjęcia smacznych potraw oraz informacje na temat zalet cateringu dietetycznego. W zakładce “Programy dietetyczne” użytkownik może zapoznać się z pełnym opisem każdej z dostępnych diet, a także sprawdzić przykładowe menu.

Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Richmont – Katowice – firma wykończeniowa

Richmont z Katowic to profesjonalny zespół specjalistów, którzy zajmują się kompleksowym wykańczaniem wnętrz. Dzięki swojej bogatej wiedzy, doświadczeniu oraz nieustannemu dążeniu do perfekcji, Richmont zdobyło uznanie wśród klientów na rynku śląskim.

Przeczytaj również:  Infinite Scrolling – co to jest?

Odwiedzający stronę mają możliwość zapoznania się z pełnym zakresem usług oferowanych przez Richmont, a także z portfolio realizacji, które świadczą o wysokim poziomie kompetencji i zaangażowania zespołu. Strona zawiera również sekcję z referencjami od zadowolonych klientów, co dodatkowo potwierdza solidność i wiarygodność firmy.

Sprawdź również artykuł z dużym rankingiem stron: 

Jaka powinna być strona internetowa firmy?

Nowe wezwanie do działania
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here