Ranking stron internetowych – lipiec 2022

0
359
Ranking_stron_WWW_TOP3_LIPIEC Wakacje dobiegły końca. Czas więc na przedstawienie lipcowego rankingu stron internetowych małych i średnich firm. Które witryny tym razem przypadły do gustu oceniającym i dlaczego to właśnie one znalazły się w zestawieniu najlepszych stron? Sprawdź! Jak zawsze w naszej ankiecie głosujący oceniali firmowe witryny internetowe pod kątem czterech kryteriów, takich jak:
  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design strony – ocena jakości grafik, kolorystyki i dopasowania szablonu do branży firmy.
  • Copywriting – ocena tekstów na stronie, ich skuteczność sprzedażowa i jakość.
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony WWW.
Który projekt tym razem okazał się być strzałem w dziesiątkę? Poniżej prezentujemy zwycięzców. Zapraszamy do odwiedzenia wyróżnionych stron i czerpania cennych inspiracji. www_korzeniowski_wiekszy Najlepsze realizacje stron WWW – lipiec Oto strony internetowe, które znalazły się w lipcu w pierwszej trójce:

Miejsce 1

Akademia Urody – salon kosmetyczny – Poznań Akademia_urody_Blog_wenet Tym razem zaczynamy od sektora beauty. Akademia Urody to salon, który oferuje usługi kosmetyczne i zabiegi upiększające. Klientki mogą tutaj oddać się w ręce profesjonalistek, aby zadbać o swoją skórę twarzy, wykonać makijaż permanentny oraz stylizację rzęs lub brwi.
Przeczytaj również:  FTP – co to jest i do czego służy?
Strona internetowa Akademii Urody jest oryginalna i wyróżnia się na tle licznej konkurencji, dzięki czemu łatwiej zapada w pamięć i staje się rozpoznawalna. Ma niebanalną kolorystykę, ciekawą szatę graficzną i bez wątpienia przyciąga uwagę. Witryna zrobiła bardzo dobre wrażenie na oceniających, którzy docenili nie tylko jej estetyczny i spójny design, ale też funkcjonalność. Zbudujemy Ci stronę. Sprawdź jak

Miejsce 2

Meble Goliński – Krobielowice, województwo dolnośląskie Meble_Golinski_blog_wenet Pozostajemy w klimacie piękna i dobrego designu. Na drugim miejscu znalazła się firma z Krobielowic, niedaleko Wrocławia, która oferuje meble na zamówienie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości potrzeb swoich klientów wykwalifikowani fachowcy proponują rozwiązania idealnie dopasowane do każdego wnętrza. Połączenie czerni i bieli sprawia, że strona internetowa wygląda elegancko. Jest też czytelna, przejrzysta i przyjemna w przeglądaniu. Projekt pozytywnie wpływa na wrażenia użytkownika (UX). Estetyczne zdjęcia świetnie prezentują ofertę firmy i skutecznie zachęcają, aby zapoznać się z nią bliżej. Zamów budowę strony!
Przeczytaj również:  Jesteś notariuszem? Zapomnij o swojej stronie i SEO.

Miejsce 3

Wosmebl – producent mebli – Rzeszów Wosmebl_blog_wenet Jak widać, w tym miesiącu królują stylowe wnętrza. Mamy tutaj bowiem kolejnego producenta mebli, tym razem specjalizującego się w projektowaniu i wykonywaniu głównie mebli kuchennych. Firma z Rzeszowa ma już 30-letnie doświadczenie, wiele realizacji i tysiące zadowolonych klientów. Internauci wyrabiają sobie opinię o witrynie, a tym samym o firmie już w kilka sekund po wejściu na stronę. To dlatego tak ważne jest zadbanie o dobre pierwsze wrażenie. Tutaj Wosmebl zdecydowanie zdaje egzamin. Strona jest klarowna i czytelna. Profesjonalne zdjęcia udowadniają, że mamy tu do czynienia z ekspertami, którzy znają się na rzeczy. Sprawdź także: Jaka powinna być strona internetowa firmy? Czerwcowy ranking stron internetowych
4/5 - (4 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here