Ranking stron internetowych – lipiec 2022

0
505
Ranking_stron_WWW_TOP3_LIPIEC

Wakacje dobiegły końca. Czas więc na przedstawienie lipcowego rankingu stron internetowych małych i średnich firm. Które witryny tym razem przypadły do gustu oceniającym i dlaczego to właśnie one znalazły się w zestawieniu najlepszych stron? Sprawdź!

Jak zawsze w naszej ankiecie głosujący oceniali firmowe witryny internetowe pod kątem czterech kryteriów, takich jak:

  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design strony – ocena jakości grafik, kolorystyki i dopasowania szablonu do branży firmy.
  • Copywriting – ocena tekstów na stronie, ich skuteczność sprzedażowa i jakość.
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony WWW.

Który projekt tym razem okazał się być strzałem w dziesiątkę? Poniżej prezentujemy zwycięzców. Zapraszamy do odwiedzenia wyróżnionych stron i czerpania cennych inspiracji.

www_korzeniowski_wiekszy

Najlepsze realizacje stron WWW – lipiec

Oto strony internetowe, które znalazły się w lipcu w pierwszej trójce:

Miejsce 1

Akademia Urody – salon kosmetyczny – Poznań

Akademia_urody_Blog_wenet

Tym razem zaczynamy od sektora beauty. Akademia Urody to salon, który oferuje usługi kosmetyczne i zabiegi upiększające. Klientki mogą tutaj oddać się w ręce profesjonalistek, aby zadbać o swoją skórę twarzy, wykonać makijaż permanentny oraz stylizację rzęs lub brwi.

Przeczytaj również:  Jak nie zaszkodzić E-A-T? Praktyki, których lepiej unikać

Strona internetowa Akademii Urody jest oryginalna i wyróżnia się na tle licznej konkurencji, dzięki czemu łatwiej zapada w pamięć i staje się rozpoznawalna. Ma niebanalną kolorystykę, ciekawą szatę graficzną i bez wątpienia przyciąga uwagę. Witryna zrobiła bardzo dobre wrażenie na oceniających, którzy docenili nie tylko jej estetyczny i spójny design, ale też funkcjonalność.

Zbudujemy Ci stronę. Sprawdź jak  src=

Miejsce 2

Meble Goliński – Krobielowice, województwo dolnośląskie

Meble_Golinski_blog_wenet

Pozostajemy w klimacie piękna i dobrego designu. Na drugim miejscu znalazła się firma z Krobielowic, niedaleko Wrocławia, która oferuje meble na zamówienie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości potrzeb swoich klientów wykwalifikowani fachowcy proponują rozwiązania idealnie dopasowane do każdego wnętrza.

Połączenie czerni i bieli sprawia, że strona internetowa wygląda elegancko. Jest też czytelna, przejrzysta i przyjemna w przeglądaniu. Projekt pozytywnie wpływa na wrażenia użytkownika (UX). Estetyczne zdjęcia świetnie prezentują ofertę firmy i skutecznie zachęcają, aby zapoznać się z nią bliżej.

Przeczytaj również:  Jak stworzyć stronę internetową dla branży motoryzacyjnej?
Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Wosmebl – producent mebli – Rzeszów

Wosmebl_blog_wenet

Jak widać, w tym miesiącu królują stylowe wnętrza. Mamy tutaj bowiem kolejnego producenta mebli, tym razem specjalizującego się w projektowaniu i wykonywaniu głównie mebli kuchennych. Firma z Rzeszowa ma już 30-letnie doświadczenie, wiele realizacji i tysiące zadowolonych klientów.

Internauci wyrabiają sobie opinię o witrynie, a tym samym o firmie już w kilka sekund po wejściu na stronę. To dlatego tak ważne jest zadbanie o dobre pierwsze wrażenie. Tutaj Wosmebl zdecydowanie zdaje egzamin. Strona jest klarowna i czytelna. Profesjonalne zdjęcia udowadniają, że mamy tu do czynienia z ekspertami, którzy znają się na rzeczy.

Sprawdź także:

Jaka powinna być strona internetowa firmy?

Czerwcowy ranking stron internetowych

Nowe wezwanie do działania
4/5 - (4 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here