Wdech i wydech – Google wprowadził ćwiczenia oddechowe do wyników wyszukiwania

1
2984

Wdech i wydech – Google wprowadził ćwiczenia oddechowe do wyników wyszukiwania

Stres jest tak nieodłącznym elementem naszego życia, że pozostaje nam go tylko nieco oswoić i maksymalnie ograniczyć. A jak? Sposobów jest wiele i zapewne każda z zapytanych o to osób udzieliłaby innej odpowiedzi i wskazała metodę, która u niej sprawdza się najlepiej.

Ćwiczenie oddechowe

Powszechnie jednak wiadomo, że stres skutecznie rozładowują chociażby wszelkie techniki relaksacyjne – wie o tym też… Google. Tak! Google postanowił wyjść naprzeciw potrzebom swoich użytkowników sprawiając, że serfowanie w sieci może być bardzo relaksujące. I znowu pada pytanie: a jak? No to odpowiadamy – Google dodał do wyników wyszukiwania ćwiczenie oddechowe jako element techniki relaksacyjnej.

Jedyne co trzeba zrobić, aby odetchnąć pełną piersią, to wpisać w pole wyszukiwarki frazy kluczowe tj. ćwiczenia oddechowe, głębokie oddychanie lub podobne. Funkcjonalność ta – dostępna w różnych językach, dotyczy zarówno urządzeń mobilnych oraz stacjonarnych.

Inne widżety

Jeżeli jednak uznasz, że świetnie przegonisz stres np. grając w kółko czy krzyżyk, układając pasjansa czy słuchając odgłosów zwierząt – Google zapewni Ci także i tę formę relaksu. Nie wszystkie z tych przyjemności uda się na tę chwilę wyszukać po frazie kluczowej w języku polskim. Jednak, wraz z rozwojem asystenta głosowego Google, coraz więcej trafia również do wyszukiwarki w języku polskim.

Przeczytaj również:  Asystent Google nauczył się języka polskiego!

Google wprowadził ćwiczenia oddechowe do wyników wyszukiwania

Google wprowadził ćwiczenia oddechowe do wyników wyszukiwania

Google wprowadził ćwiczenia oddechowe do wyników wyszukiwania

Wszystkie z powyższych funkcji tylko dowodzą jak bardzo user-friendly Google stara się być. Pozostaje nam tylko cieszyć się i w spokoju oraz bezstresowo korzystać z tych dobrodziejstw.

Źródło: https://searchengineland.com/google-adds-deep-breathing-exercises-to-search-results-302900

5/5 - (2 votes)

1 KOMENTARZ

  1. Ostatnio wykonuję ćwiczenia oddechowe i na pewno pomagają mi lepiej spać oraz lepsze odczuwalne jest dotlenienie organizmu. Ćwiczenia wdychane nosem wydychane ustami. Natomiast nie lubię tych pudełkowych z czasem trzymania itp, bo mam przy nich dziwne odczucia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here