Bezpłatne szkolenia z e-marketingu, na które warto zwrócić uwagę

3
4997
Bezplatne_szkolenia_z_e-marketingu_na_ktore_warto_zwrocic_uwage

Samorealizacja jest na szczycie piramidy potrzeb Maslowa – każdy z nas ma w sobie zakodowaną chęć rozwoju, spełniania się i stałego poszerzania horyzontów. Przedmiotem samorealizacji najczęściej jest to, co nas pasjonuje, daje szczególną radość i satysfakcję. W tej właśnie sferze chcielibyśmy wiedzieć i potrafić więcej. Są wśród nas tacy szczęśliwcy, których praca stanowi jednocześnie pasję. Jeśli należysz do nich i e-marketing po prostu Cię pasjonuje – to jest temat właśnie dla Ciebie.

Szkoleń z e-marketingu nie trzeba daleko szukać, specjaliści od e-marketingu potrafią się przecież znakomicie pozycjonować! Wiele z ich szkoleń dostępnych jest za darmo, czy w opcji e-learning. Wybrałam dziś trzy godne polecenia pozycje: merytoryczne i bezpłatne szkolenia z marketingu internetowego dla każdego pasjonata marketingu.

WWW_wiekszy

Google Internetowе rewolucje

Darmowy kurs od Google brzmi jak czerpanie u źródła – kto wie więcej o marketingu w Internecie niż Google? Nie jest to idealny kurs, a certyfikat jego ukończenia nie gwarantuje nam wiedzy eksperta SEO, ale jest to znakomity sposób na poznanie potencjału, który drzemie w Internecie. Kurs Internetowe Rewolucje składa się z 26 modułów – od pojęć najbardziej ogólnych, jak szanse biznesu w Internecie po sposoby wybierania słów kluczowych pod SEO, mierzenie wpływu content marketingu czy zarzadzanie skutecznymi kampaniami e-mailowymi. Warto kurs „przeklikać” nawet jeśli jest się zaznajomionym z tą tematyką. Kurs kończy się egzaminem, a uczestnik otrzymuje certyfikat jego ukończenia.

Przeczytaj również:  Jak napisać dobre case study? 

Dla kogo polecany?

  • Dla osób początkujących;
  • Dla osób, które chcą usystematyzować i uzupełnić swoją dotychczasową wiedzę z zakresu e-marketingu;
  • Dla osób, które samodzielnie prowadzą e-marketing w swojej firmie i potrzebują merytorycznej podbudowy swoich działań.
Google Internetowe rewolucje
Google Internetowe rewolucje

Zbudujemy Ci stronę. Sprawdź jak

HubSpot Academy

Akademia HubSpot jest to zbiór lekcji video w obszarach: Inbound Marketing, SEO, Marketing e-Video (w tym szkolenie z zakresu promocji na YouTube), E-mail marketing, Web Design, Social Media i wiele innych. Cała baza wiedzy dostępna jest za darmo, po utworzeniu konta i zalogowaniu się na stronie HubSpot, w zakładce „Learning Center”. Kursy podzielone są tematycznie, więc jest to już szkolenie dla osób, które wiedzą, z jakiej dziedziny wiedzy im potrzeba. Minusem może być to, że wszystkie materiały są dostępne jedynie w języku angielskim.

Dla kogo polecany?

  • Dla osób, które mówią po angielsku;
  • Dla osób zainteresowanych konkretnymi zagadnieniami e-marketignu;
  • Szczególnie dla osób, których interesuje Inbound Marketing.
HubSpot Acadamy
HubSpot Acadamy

Akademia e-marketingu

Akademia e-marketingu to jednodniowe szkolenie z podstaw marketingu w Internecie, organizowane cyklicznie w największych miastach w Polsce. Szkolenie obejmuje zagadnienia takie jak potencjał marketingowy Internetu, ROI działań w Internecie, strona WWW i jej bezpieczeństwo, strategie komunikacji w Social Media czy podstawy SEO. Szkolenie jest darmowe, jednak wymaga wcześniejszego zapisania się na stronie wydarzenia: https://www.akademiaemarketingu.pl/o-akademii/program-akademii.

Przeczytaj również:  Jak promować sklep internetowy? Darmowy e-book do pobrania.

Dla kogo dobry?

  • Dla osób odpowiedzialnych za marketing w firmach i organizacjach;
  • Dla początkujących w temacie prowadzenia fanpage’a czy bloga firmowego.

Zamów budowę strony!

Jeśli nie szkolenie… to co?

Nie samym szkoleniem żyje człowiek, Internet ma nam do zaoferowania znacznie więcej. Inne bezpłatne źródła wiedzy o e-marketingu, godne polecenia:

Miłego zdobywania wiedzy!

Nowe wezwanie do działania
4.5/5 - (6 votes)

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here