Google: Aktualizacja Pingwin 4.0 jeszcze w tym roku!

4
2820
aktualizacja pingwin 4.0
źródło: flickr.com

SEO i webmasterzy są coraz bardziej niespokojni, gdyż zdaje się, że wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej aktualizacji Pingwina. Przypomnijmy, że minął już ponad rok od ostatniej oficjalnej aktualizacji Pingwina (Pingwin 3.0), która miała miejsce w październiku 2014 roku. Napięcia dodaje ostatnia wiadomość od Google, w której informują, że mamy jeszcze czas, aby wyczyścić profil linkowy.

Pingwin jeszcze w tym roku?

Możemy przypuszczać, że Pingwin 4.0 wejdzie w życie jeszcze w 2015. Jak powiedział Garry Illyés z Google na Twitterze: aktualizacja powinna być zgodnie z planem do końca 2015 roku.

Jak już informowaliśmy wcześniej kolejna aktualizacja Pingwin będzie działać w czasie rzeczywistym i ciągłym.

Oczywiście, to czy Google wypuści Pingwina jeszcze w 2015 roku, zależy od tego, czy powiodą się badania. Jednak możemy podejrzewać, że wszystko idzie zgodnie z planem, gdyż Gary potwierdził na Twitterze, że do końca tego roku doświadczymy Pingwina ;)

Tweety :

e-book SEO lokalne od A do Z
5/5 - (3 votes)

4 KOMENTARZE

  1. SEO i webmasterzy są coraz bardziej niespokojni :O

    Fakt linkowanie z swoich dziwnych serwisów które mają ultra rozstrzał tematyczny od powiększania biustu po olej do skrzyni biegów :O może pewnie budzić obawę jak pingwin potraktuję tą kre sieciową ;]

    Czym nie dawno ktoś chwalił się w rss seo planety :F

    Przejrzenie tych seo rodzynków było chyba gorsze od nachalności Jechowych

  2. Byle nie przed świętami bo będą do …. bani. Albo teraz, albo przed końcem roku ;-). Ciekawe czy wezmą się tylko za totalny spam czy dostanie się także grey seo…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here