Partnerstwo z Google jako Autoryzowany Partner MSP

0
2144

google-ads-info

Od 1 października 2014 roku CS Group Polska, świadcząca usługi reklamowe dla sektora MSP, otrzymuje status Autoryzowanego Partnera MSP Google Ads™. Oznacza to rozszerzenie współpracy w zakresie promocji małych i średnich przedsiębiorstw poprzez profesjonalne, kompleksowe i efektywne zarządzanie kontami Google Ads.

„Cieszymy się z uzyskania statusu Autoryzowanego Partnera MSP Google Ads, który oznacza dla nas dostęp do szkoleń, technologii oraz lepszy nadzór nad efektami prowadzonych kampanii reklamowych. Program „Autoryzowany Partner MSP Google Ads” daje naszym Klientom – właścicielom małych i średnich firm – nowe perspektywy promocji w wyszukiwarkach” – komentuje Marcin Durzyński, Dyrektor Sprzedaży w CS Group Polska S.A..

Kampania Google Ads umożliwia skierowanie reklamy do użytkowników szukających konkretnych produktów i usług w wyszukiwarce Google. Pozwala to na skuteczne i efektywne kosztowo dotarcie do potencjalnych klientów.

„Dołączenie do programu Autoryzowany Partner MSP Google Ads gwarantuje dostęp do najświeższej wiedzy z zakresu reklamy w wyszukiwarkach internetowych. Wierzymy, że dzięki tej współpracy małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły poznać potencjał, jaki drzemie w Google Ads” – podsumowuje Agnieszka Hryniewicz-Bieniek, dyrektor biznesowy Google na Polskę.

Przeczytaj również:  5 popularnych błędów w raportach i e-bookach!

Pierwszym efektem partnerstwa „Autoryzowany Partner Google Ads” jest projekt „Akademia e-marketingu”. Jest to cykl bezpłatnych szkoleń, skierowany do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, a ich celem jest m.in. prezentacja najbardziej efektywnych metod promocji firmy w wyszukiwarce Google.

e-book Dlaczego Twoja firma powinna być obecna w Internecie
Rate this post
UDOSTĘPNIJ
Następny artykułDługo oczekiwany Pingwin 3.0 już jest!

Nasz ekspert:

Kamil Kanigowski
Pasjonat optymalizacji stron internetowych od 2010 roku. Obecnie zajmujący stanowisko specjalisty SEO w jednej z największych agencji interaktywnych w Warszawie. Aktywnie optymalizuje duże oraz mniejsze serwisy internetowe wykorzystując całą wiedzę oraz zdobyte doświadczenie. Entuzjasta Wordpressa oraz afiliacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here