Ranking stron internetowych – lipiec 2023

0
666

Przyszedł czas na lipcowe zestawienie stron internetowych dla firm. W tym letnim miesiącu zachwycimy się kinem, wrzucimy coś na ząb i przyjrzymy się dekoracjom okiennym. Zapraszamy!

Tradycyjnie poprosiliśmy naszych oceniających na rzucenie okiem na wybrane witryny i ocenę:

  • Ogólnego wrażenia – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Designu – jakość grafik, kolorystyka i dopasowanie szablonu do branży.
  • Copywritingu – teksty na stronie: ich poprawność, skuteczność i atrakcyjność.
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony.

Członkowie jury spośród licznej grupy wytypowali 3 strony, które ich zdaniem najlepiej spełniają oczekiwania dzisiejszych odbiorców.  

Sprawdź zaprojektowane witryny i odkrywaj inspiracje dla swojej działalności.

Projektujemy, publikujemy i wspieramy strony internetowe dla firm. Sprawdź  

Najlepsze realizacje stron WWW – lipiec

Zerknijmy na nasze TOP3!

Miejsce 1

KinoFUNPruszków –Fundacja Edukacji Filmowej

KinoFUN to organizacja, która działa w zakresie kultury i edukacji. Działalność fundacji opiera się na tworzeniu materiałów filmowych i telewizyjnych, jak również na organizacji różnorodnych wydarzeń filmowych, takich jak projekcje czy warsztaty.

Przeczytaj również:  Ranking stron internetowych – październik 2022

Internetowy adres przedsięwzięcia to miejsce, gdzie można znaleźć wszelkie informacje na temat działalności oraz szczegóły dotyczące oferty. Przejrzysty i nowoczesny projekt strony sprawia, że użytkownik może łatwo i szybko odnaleźć kluczowe treści. Czarno-biała szata graficzna nadaje witrynie niepowtarzalny klimat kina w stylu retro.

Miejsce 2

Gastro Food – Gdańsk – hurtownia owoców

Gastro Food działa od 2010 roku. To firma oferująca swoim klientom warzywa i owoce, zioła i kwiaty, grzyby i kiszonki. Współpracuje głównie z lokalami gastronomicznymi. W swojej ofercie ma już ponad 500 produktów!

Strona działalności prezentuje się niezwykle profesjonalnie i nowocześnie. Bez wątpienia jest tu kolorowo i estetycznie. Przejrzysty układ graficzny oraz intuicyjna nawigacja sprawiają, że odwiedzający bez trudu odnajdują interesujące ich informacje dotyczące działalności. A stąd już tylko krok do współpracy.

Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Decorann – Otwock – dekoracje okienne

Warszawsko-otwocka firma zajmuje się sprzedażą dekoracji okiennych i tekstyliów. Co więcej, przygotowuje również indywidualne projekty na podstawie własnych pomiarów. Dlatego klient otrzymuje tu produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb.

Przeczytaj również:  10 ładnych czcionek z polskimi znakami na Twoją stronę

Elegancka witryna to przede wszystkim gra bieli ze złotem. Na uwagę zasługują również wysokiej jakości grafiki. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że firma stawia na wysoką jakość świadczonych usług oraz dbałość o szczegóły, co przekłada się na satysfakcję klientów.

Sprawdź również artykuł z dużym rankingiem stron: 

Jaka powinna być strona internetowa firmy?

Nowe wezwanie do działania
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here