Ranking stron internetowych – październik 2022

0
493

Ranking_stron_WWW_TOP3_pazdziernik

Na dworze (lub na polu) coraz chłodniej, jednak my nie zwalniamy tempa i przedstawiamy Wam najnowszy ranking stron internetowych zaprojektowanych przez webmasterów WeNet. W tym miesiącu będzie pięknie, uroczo i przytulnie. 

Tradycyjnie poprosiliśmy naszych jurorów o ocenę takich aspektów jak:

  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – jakość grafik, kolorystyka i dopasowanie szablonu do branży.
  • Copywriting – teksty na stronie, czy są skuteczne, poprawne i atrakcyjne. 
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony WWW.

www_korzeniowski_wiekszy

Najlepsze realіzacje stron WWW – październik

Czas odsłonić karty! 

Miejsce 1

Estetic – Międzyzdroje – gabinet kosmetologiczny

estetic_wenet

Wiele naszych Klientek i Klientów prowadzi salony urody. Jednym z nich jest Estetic zlokalizowany w Międzyzdrojach. W ofercie zabiegi medycyny estetycznej i laseroterapia, a także kształtowanie sylwetki czy wybielanie zębów. Dla tęskniących za słońcem – opalanie natryskowe. 

Styl strony internetowej musi współgrać z branżą. Tak jest właśnie tutaj. Elegancka i czytelna witryna idealnie pasuje do salonu urody. Czerń świetnie komponuje się ze złotem. Poza wrażeniami estetycznymi dostaniemy tu także merytoryczne treści, dzięki którym klientki wiedzą, jak odpowiednio przygotować się do zabiegu.

Przeczytaj również:  Jak założyć firmową stronę WWW?

Zbudujemy Ci stronę. Sprawdź jak

Miejsce 2

Lazurowa – Warszawa – przychodnia weterynaryjna  

lazurowa

Lazurowa to przychodnia weterynaryjna tworzona przez specjalistów z misją ochrony zdrowia i życia czworonożnych pacjentów. Poza podstawowymi usługami weterynaryjnymi placówka oferuje także usługi groomerskie, czyli mycie, strzyżenie, czesanie futrzanych pupilów. 

Witryna firmy wyróżnia się przyjazną kolorystyką. Dominuje tu biel, dlatego wszystkie elementy są dobrze widoczne. Na uwagę zasługuje też solidny copywriting. Teksty jasno informują o usługach. Oczywiście nie można pominąć także uroczych zdjęć zwierzaków, obok których nie można przejść obojętnie.  

Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Kominki Marta – Kalisz – dystrybutor kominków 

kominiki_marta

Firma Kominki Marta działa już od 1995 roku. Jak sama nazwa wskazuje, w ofercie znajdziemy kominki (a konkretnie kominki kaflowe) oraz niezbędne akcesoria do nich. Właściciele z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem chętnie dzielą się wiedzą ze swoimi klientami. Tak więc przy wyborze możemy liczyć na profesjonalne wsparcie. 

Przeczytaj również:  Mobile-First Index już jest!

Strona zbudowana jest z dużych eleganckich elementów, które kojarzą się z luksusem. Jak się dobrze przyjrzeć, można zauważyć ciekawie dobrany font. Często takie zabiegi bywają nietrafione, ale tym razem webmasterzy spisali się na piątkę. 

Sprawdź także:

Nowe wezwanie do działania
Jaka powinna być strona internetowa firmy? Ranking stron internetowych 2022
3.7/5 - (3 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here