Ranking stron internetowych – marzec 2022

0
529
Ranking_stron_WWW_TOP_3_MARZEC Za oknem wiosna w pełni, czas więc na marcowe zestawienie stron internetowych firm. Tym razem walka o podium była wyjątkowo zacięta. Wysoki poziom wszystkich prezentowanych witryn nie ułatwiał oceniającym wyboru. Tradycyjnie pod uwagę brano 4 kluczowe kryteria, przypomnijmy:
  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – ocena jakości grafik, kolorystyki i dopasowania szablonu do branży firmy.
  • Copywriting – ocena tekstów na stronie, ich skuteczność sprzedażowa i jakość.
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony.
www_korzeniowski_wiekszy

Najlepsze realizacje stron WWW – marzec

Przedstawiamy strony WWW, które znalazły się na trzech pierwszych miejscach.

Miejsce 1

Winne Włochy – Rekowo Górne – sklep z winami winne_wlochy Ciepłe dni warto urozmaicić smakiem szlachetnych win z Półwyspu Apenińskiego. Jeśli szukasz sprawdzonych propozycji, warto zajrzeć na stronę firmy Winne Włochy. Tam pasjonaci skrupulatnie selekcjonują tytuły z rodzinnych winnic, które prezentują w swojej ofercie. Strona główna sklepu wita użytkowników okrzykiem „Ciao!” i klimatycznym zdjęciem w tle. Nieco niżej znajdziemy interaktywną mapę Włoch. Po kliknięciu w interesujący nas region wyświetla się dawka informacji o winach z wybranej okolicy. Witryna to połączenie eleganckiego wyglądu z merytorycznymi treściami.
Przeczytaj również:  Ranking stron internetowych – grudzień 2022
Zbudujemy Ci stronę. Sprawdź jak

Miejsce 2

Salonik Magdy M. – Olsztyn – salon kosmetyczny salonik Salony kosmetyczne już nieraz pojawiały się w naszym rankingu stron. Tym razem w czołówce znalazł się Salonik Magdy M. z Olsztyna, który oferuje m.in. stylizacje paznokci i rzęs, ale także profesjonalne zabiegi podologiczne (wykonywane na stopach). Oceniający zwrócili uwagę na świetne logo firmy, adekwatną kolorystykę i bogatą galerię zdjęć. Na pochwałę zasługuje także copywriting. Opis doświadczenia zawodowego pracowników (z certyfikatami) i dokładny opis oferty to informacje, które bez wątpienia wzbudzają zaufanie klientek i klientów. Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Dom Weselny Roztocze – Adamówka – dom weselnyweseleDom Weselny Roztocze to lokal, który organizuje wszelkiego rodzaju imprezy: od wesel, przez chrzciny i komunie, po studniówki i inne spotkania okolicznościowe. Firma może pochwalić się klientami z całej Polski. Poza salą do dyspozycji biesiadników jest także plener ze stylową altaną i grillem.
Przeczytaj również:  Tworzenie specyfikacji, czyli jak określić, czego klient oczekuje od swojej strony WWW?
Strona internetowa domu weselnego wyróżnia się elegancką bielą. Poza aspektami estetycznymi warto zwrócić uwagę na przyjemne w odbiorze teksty opublikowane na stronie głównej. W zakładce „Kontakt” znajdziemy wiele namiarów na firmę wraz z pomocną dla gości mapką. Sprawdź także: Jaka powinna być strona internetowa firmy? Ranking strony internetowych z lutego
1/5 - (2 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here