Ranking stron internetowych – wrzesień 2022

0
521
Ranking_stron_WWW_TOP3 Dzisiejszą rankingową podróż rozpoczniemy od artystycznego szaleństwa, przejdziemy przez jesień życia, by zakończyć się na wygodnej kanapie. Ciekawi Cię, jakie projekty przygotowaliśmy w tym miesiącu? Zapraszamy do sprawdzania! Jak zawsze poprosiliśmy naszych niezawodnych jurorów o ocenę takich aspektów jak:
  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – jakość grafik, kolorystyka i dopasowanie szablonu do branży.
  • Copywriting – teksty na stronie, czy są skuteczne, poprawne i atrakcyjne.
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony WWW.
www_korzeniowski_wiekszy

Najlepsze realizacje stron WWW – wrzesień

Czas na wyniki!

Miejsce 1

Black Cats Tattoo – Sopot – studio tatuażu black_cats_tatto_WeNet_Blog Czarne Koty z Sopotu prowadzą salon tatuażu. Sześcioosobowa ekipa przygotowuje dla swoich klientów małe dzieła sztuki. Ale to nie jedyne zdobienia ciała dostępne w ofercie, której uzupełnieniem jest piercing. Strona główna wita nas dynamicznym filmem oddającym klimat salonu. To rzadkie rozwiązanie robi naprawdę niesamowite wrażenie. Kolorystyka to głównie czerń, ale gdy zajrzymy w zakładkę „Galeria” naszym oczom ukaże się różnokolorowe portfolio Black Cats. Spragnieni wiedzy mogą zajrzeć na bloga dostępnego na stronie. Tam cenne porady dla obecnych i przyszłych klientów.
Przeczytaj również:  6 trendów w projektowaniu stron internetowych na 2024 rok
Zbudujemy Ci stronę. Sprawdź jak

Miejsce 2

Forest – Sobolewo – dom seniora forest_WeNet_Blog W Sobolewie pod Białymstokiem działa malowniczo położony dom seniora. Poza stałą opieką mieszkańcy mogą liczyć tam na relaks w grocie solnej, spacery po pobliskim lesie czy zabiegi rehabilitacyjne. W plan wliczone są także wypady do kina lub teatru. Na stronie internetowej dominują stonowane kolory – głównie uspakajająca zieleń. Dobrze widoczne menu główne pozwala szybko odnaleźć interesujące nas informacje. Na uwagę zasługują także treści: konkretne, przejrzyste i – co ważne – pisane dużą, czytelną czcionką. Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Aksonometria – Warszawa – salon meblowy aksonometria_WeNet_Blog Aksonometria to termin stosowany w geometrii, ale także salon mebli luksusowych w Warszawie, gdzie możemy wyposażyć każde domowe pomieszczenie: od kuchni, przez przedpokój, po salon. Specjalnością firmy są realizacje kontraktowe dla biur i hoteli. Nowoczesny wygląd strony od razu przywodzi na myśl luksus, co świetnie współgra z ofertą. Użytkownik ma dostęp do licznych zdjęć, a nawet filmów przedstawiających meble i aranżacje. Duże nasycenie treścią pozwala zaspokoić ciekawość każdego klienta.
Przeczytaj również:  Jaki typ certyfikatu SSL wybrać?
Sprawdź także: Jaka powinna być strona internetowa firmy? Ranking stron – sierpień 2022
4/5 - (1 vote)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here