Ranking stron internetowych – styczeń 2022

0
636

Minął pierwszy miesiąc 2022, więc czas zaprezentować TOP3 najciekawszych realizacji stron internetowych firm. Tak samo jak poprzednio oceniający zostali poproszeni o opinie na temat czterech elementów, takich jak:

  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – ocena jakości grafik, kolorystyki i dopasowania szablonu do branży firmy.
  • Copywriting – ocena tekstów na stronie, ich skuteczność sprzedażowa i jakość.
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony.

www_korzeniowski_wiekszy

Najlepsze realizacje stron WWW – styczeń

Tym razem w ścisłej czołówce znalazły się:

Miejsce 1

Intra – Łódź – biuro rachunkowe

Intra

Pierwszym zwycięzcą w tym roku jest biuro rachunkowe Intra z Łodzi. Intra zajmuje się usługami księgowymi oraz doradztwem podatkowym. Do firmy zgłaszają się również osoby, które chcą zarejestrować swoją działalność na terenie województwa łódzkiego.

Strona internetowa biura rachunkowego to stonowana kolorystyka i przejrzyste rozmieszczenie najważniejszych elementów. Elegancki design jak najbardziej adekwatny do działalności. Na pochwałę zasługuję również szybkie i bezawaryjne działanie strony.

Przeczytaj również:  Ranking stron internetowych – luty 2022

Zbudujemy Ci stronę. Sprawdź jak  data-src=

Miejsce 2

Proestetic – Skoczów – salon piękności

proestetic

W Skoczowie nieopodal granicy z Czechami działa salon piękności Proestetic. W tym miejscu panie mogą poddać się zabiegom odmładzającym i rewitalizacji. Wśród dostępnych usług znajdują się m.in. makijaż permanentny, usuwanie nieudanych tatuaży czy stylizacja paznokci.

Witryna firmy jest stonowana, a jednocześnie bogata w grafiki. Oceniający zwrócili uwagę na solidną warstwę tekstową (copywriting), która celnie, bez zbędnych słów opisuje ofertę salonu. Czarno-białe zdjęcia są eleganckie i przyciągają uwagę.

Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Ciacho – Warszawa – sklep spożywczy

ciacho

Sklep ciacho to pierwszy sklep spożywczy w naszym rankingu stron WWW. Ulokowany na warszawskiej Woli oferuje różne rodzaje świeżego pieczywa, pyszne ciasta, a także produkty bezglutenowe czy regionalne wędliny.

Jak przystało na stronę z żywnością, witryna prezentuje się apetycznie. Na stronie głównej użytkownicy witani są wysokiej jakości grafikami i atrakcyjną prezentacją oferty. Widoczne na górze stron dane kontaktowe pozwalają na szybką komunikację z firmą.

Przeczytaj również:  Jakie strony internetowe odnoszą sukces?

Zachęcamy również do sprawdzenia:

Jaka powinna być strona internetowa firmy? Rankingu stron z grudnia

Nowe wezwanie do działania
5/5 - (1 vote)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here