Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

Ambasadorzy WeNet

Sprawdź, z kim połączyliśmy siły!

Nie ważne – sport czy biznes. Bez pasji i wytrwałości nie ma co liczyć na sukces. Dlatego wraz z naszymi oficjalnymi partnerami inspirujemy małych i średnich przedsiębiorców do realizowania wymarzonych celów.
Robert Korzeniowski
Robert Korzeniowski
Jedyny polski sportowiec, który zdobył cztery medale olimpijskie. Mówca motywacyjny i przedsiębiorca, który wie, że obecnie sukces w biznesie w dużej mierze zależy od skutecznych działań w sieci.
Maja Włoszczowska
Maja Włoszczowska
Dwukrotna srebrna medalistka olimpijska, mistrzyni świata i Europy w kolarstwie górskim. Prężnie działa przy Polskim Komitecie Olimpijskim. Swoimi wystąpieniami motywuje innych do pokonywania barier.