Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

knowledge-base-hero background

Baza wiedzy Skorzystaj z porad ekspertów

Chcesz poznać tajniki marketingu internetowego i zostawić konkurencję w tyle? Dobrze trafiłeś! Przed Tobą moc materiałów do czytania, słuchania i oglądania. Rozgość się i wzbogacaj swoją wiedzę zupełnie za darmo.

knowledge-base-hero-aside background

Wyszukaj interesujący Cię materiał

Wybierz rodzaj materiałów:

Szukaj
Wybierz kategorię i co najmniej jeden rodzaj materiału!

E‑booki

Sprawdź nasze autorskie e‑booki

Każdy e‑book to osobny temat, który przybliży Ci świat marketingu internetowego i podpowie, jak rozwijać działalność. Nasze materiały skierowane są do początkujących przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich firm oraz tych, którzy wciąż wahają się, czy założyć własną działalność. Piszemy prostym językiem i tłumaczymy branżowe terminy, tak aby każdy w pełni skorzystał z naszej wiedzy.

audyt seo icon

Zrób darmowy audyt SEO strony i sprawdź, co musisz poprawić

Sprawdź
podcasts background

Podcasty

Posłuchaj cyklu e-fektywna firma

Nie masz czasu na czytanie? Nic nie szkodzi. Na spacerze lub w samochodzie włącz nasz podcast e-fektywna firma dostępny na najpopularniejszych platformach streamingowych (m.in. Spotify, Google, Apple). Usłyszysz krótkie i treściwe odcinki, które przybliżą Ci zagadnienia związane z e-marketingiem i pomogą lepiej zrozumieć działanie wyszukiwarki Google.

Projekty

Stworzyliśmy stronę internetową dla Roberta Korzeniowskiego

Utytułowany lekkoatleta i mówca motywacyjny zaufał naszym specjalistom i powierzył nam rozwój swojego biznesu w Internecie.

Doświadczeni doradcy internetowi WeNet przygotowali dla Roberta Korzeniowskiego projekt nowej oficjalnej strony internetowej. Zadbaliśmy zarówno o niebanalny i nowoczesny wygląd, jak i funkcjonalność witryny, co przełożyło się na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

laptop with webpage

Akademia e-marketingu

To ogólnopolski projekt stworzony przez doświadczonych specjalistów od marketingu. Jego adresatami są właściciele i menedżerowie małych i średnich firm. Akademia serwuje najświeższą wiedzę na temat Digital Marketingu i pokazuje przedsiębiorcom, jak efektywnie korzystać z narzędzi do promocji swojej marki w sieci. Na warsztatach analizujemy trendy i przedstawiamy strategie działania. To też świetna okazja, żeby wymienić się wiedzą i nawiązać nowe biznesowe kontakty.

Poznaj pomysły, które działają!

Dowiedz się więcej
e-marketing