Zarząd

Michał Wrzesiński

Prezes Zarządu WeNet Group S.A.

Michał Wrzesiński

Związany z WeNet Group S.A. od 2014 roku, jako Członek Zarządu i Dyrektor Strategii Rozwoju, od 2018 Prezes Zarządu Panorama Firmy Sp. z o.o. Od stycznia 2020 roku Prezes Zarządu WeNet Group S.A.. Odpowiadał m. in. za transakcje i proces konsolidacji WeNet Group S.A. i Panorama Firm Sp. z o.o..
Wcześniej przez wiele lat związany z rynkiem kapitałowym. Zrealizował ponad 50 transakcji fuzji i przejęć oraz IPO o wartości ponad 1 mld EUR. Był założycielem i Prezesem Domu Maklerskiego Navigator oraz Partnerem Zarządzającym Navigator Capital.

Wcześniej był m. in. Dyrektorem Corporate Finance w Rabobank i Partnerem w Concordia (obecnie Haitong Bank).

Działalność zawodową łączy z pasją naukową. W 2008 roku uzyskał tytuł doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie jest Profesorem w Instytucie Finansów.

Marcin Durzyński

Wiceprezes Zarządu WeNet Group S.A.

Marcin Durzyński

Manager z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu strukturami sprzedaży. W Zarządzie WeNet Group S.A. od 2016 roku. Odpowiedzialny za długofalowe projekty budowy i restrukturyzacji istniejących zasobów, mające na celu wzrost efektywności sprzedaży i skuteczności obsługi klienta. Posiada wysoko rozwinięte umiejętności pozyskiwania klientów oraz biegłość w obszarach negocjacji oraz prezentacji i wystąpień publicznych. Cechuje go również wysoki poziom kompetencji interpersonalnych, a także zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji.

W Grupie kapitałowej WeNet odpowiada za obszar sprzedaży, rekrutacji i budowania zespołów sprzedażowych, szkolenia i rozwój pracowników, systemy dystrybucji wiedzy, implementację dedykowanych programów rozwojowych i motywacyjnych oraz zarządzanie zmianą.

Duszą i ciałem sportowiec. Jego pasją jest piłka nożna, z którą w przeszłości był związany zawodowo. Od kilku lat miłośnik narciarstwa.

Małgorzata Ścierska

Członek Zarządu WeNet Group S.A.

Małgorzata Ścierska

Związana z WeNet od 2022. Posiada dyplom podwójnego magistra w Szkole Głównej Handlowej w zakresie Finansów i Bankowości oraz Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych. Jest członkinią międzynarodowego stowarzyszenia AICPA / CIMA. Ukończyła studia EMBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej (we współpracy z HEC School of Management Paris oraz NHH Norwegian School of Economics and Business Administration), gdzie zdobyła wiele wyróżnień, m.in.: tytuł przyznawany przez Polish Professional Women Network dla najbardziej przedsiębiorczej kobiety, nagrodę Fundacji Diadem, a także została uznana za najwyżej notowaną studentkę EMBA.

Przez wiele lat swojej kariery zawodowej związana była z Orange Polska zarządzając obszarem kontrolingu oraz pełniąc rolę CFO Orange Energia oraz CEO Orange Retail, gdzie przeprowadziła wiele projektów rozwojowych i transformacyjnych dla procesów finansowych i operacyjnych. Jej motto zawodowe brzmi „we can do a better business together”.

Pasjonatka wypraw i wspinaczki wysokogórskiej w Tatrach, Alpach, Andach i górach Pamir.

Katarzyna Jezierska

Członek Zarządu WeNet Group S.A.

Katarzyna Jezierska

Związana z WeNet od 2022, odpowiedzialna za obszar marketingu i komunikacji. Liderka i marketer z ponad 20-letnim doświadczeniem zarówno B2C, jak i B2B w takich branżach jak FMCG, OTC, Fintech czy online marketing (m.in. Procter&Gamble, PepsiCo, GSK Consumer Healthcare czy Visa). Od lat prowadzi multifunkcyjne i międzynarodowe zespoły, których celem jest wzrost zarządzanych biznesów. Wspiera przedsiębiorczość kobiet jako mentorka w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, wielokrotna jurorka prestiżowych nagród marketingowych (m.in. Effie czy MIXX Awards), członkini Rady Programowej Sport Biznes Forum czy Forum IAB. Jej główne obszary doświadczenia to marketing (zaczynając od zrozumienia potrzeb klienta, przez strategię wzrostu po działania w obszarach 4P i ich bieżącą optymalizację), strategia komercyjna, zarządzanie P&L, budowanie i rozwijanie zespołów.

Posiada dyplom magistra Zarządzania i Marketingu w Szkole Głównej Handlowej zdobyty z odznaką Top Ten. Wielokrotnie wyróżniana, m.in. na liście najbardziej wpływowych kobiet w polskich płatnościach czy w konkursie AdMarketer roku.

Prywatnie pasjonatka dzikiej natury, uczestniczka i organizatorka wyjazdów na wolontariat na rzecz ratowania zagrożonych gatunków, np. nosorożców czarnych w Zimbabwe czy słoni na Sri Lance.