Aktywnie budujemy wizerunek marki, chętnie dzielimy się doświadczeniem i uczestniczymy w ważnych branżowych wydarzeniach.

Kontakt dla Mediów pr@wenet.pl
Buduj wartościowy ruch w e-sklepie z WeNet i TrustMate
Czy wiesz, że dla 84% konsumentów recenzje online mają ogromne znaczenie przy podejmowaniu decyzji zakupowych. My już to wiemy, dlatego podjęliśmy współpracę z TrustMate – zespołem specjalistów oferujących innowacyjne narzędzie do zarządzania opiniami o firmie w Internecie. Nasi klienci poza nowoczesnym sklepem internetowym zyskają teraz również rozwiązanie, które pozwoli pozyskać ruch i zwiększyć konwersje dzięki niezwykłemu systemowi opiniowania.

Opublikowano: 17.01.2022

Komunikat prasowy Robert Korzeniowski oficjalnym partnerem marki WeNet
Czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy Robert Korzeniowski rozpoczyna współpracę z marką WeNet, czyli profesjonalnymi doradcami internetowymi. Utytułowany lekkoatleta, a dziś przedsiębiorca, który z sukcesem rozwija swój biznes stał się oficjalnym partnerem marki WeNet. Doświadczeni doradcy internetowi zaprojektują i poprowadzą m.in. jego nową stronę internetową.

Opublikowano: 09.11.2021

Jak się zmieniliśmy? Od CS Group do WeNet
Od lat jako WeNet Group S.A. wspieramy małe i średnie firmy w budowaniu ich pozycji w Internecie. Pomagamy od samego początku właścicielom biznesów rozwijać się na lokalnym rynku. Teraz przyszła kolej na nas - zmieniamy się dla Ciebie.
Formalnie zmieniamy nazwę, ale za tym działaniem stoi cała strategia współpracy i rozwoju dla Klientów takich jak Ty. Chcemy jeszcze mocniej pokazać polskim przedsiębiorcom, jak rozwijać się w internecie. Nasze portfolio produktowe będzie się stale poszerzać dla Ciebie. Już teraz w naszej ofercie znajdziesz budowę strony, e-sklepu, pozycjonowanie i kampanie internetowe, ale także wiele rozwiązań wspomagających pozyskanie Klientów i zwiększenie sprzedaży.
Chcemy doradzać i rozwijać firmy w Internecie i tworzyć kategorię doradcy internetowego, który swoją wiedzą pomoże Ci poprowadzić biznes w świecie online.

Aktualny odpis KRS

Opublikowano: 1.10.2021

Dostaliśmy Godło Firma Przyjazna Klientowi 2020!
Pod koniec 2020 roku w nasze ręce trafiło wyróżnienie – Godło Firma Przyjazna Klientowi. Jest to jakże przyjemny dowód, że nasze codzienne zmagania są doceniane i nie idą na marne. Zadowolenie i zaufanie Klientów takich jak Ty to solidny kapitał i zastrzyk energii na kolejne lata. Nie da się ukryć, że obecność wśród najlepszych marek inspiruje, ale także zobowiązuje do dalszego rozwoju.

Opublikowano: 1.10.2021

WeNet ma status Partnera Google
Wiadomo, że jeśli chcesz rosnąć w siłę, musisz trzymać z najlepszymi. Dlatego my, czyli WeNet mamy status Partnera Google. Przyznaje się go firmom, które wyróżniają się wiedzą oraz umiejętnościami z zakresu marketingu internetowego. Mówiąc wprost – tym, które znają się na rzeczy.

Opublikowano: 1.10.2021