Aktywnie budujemy wizerunek marki, chętnie dzielimy się doświadczeniem i uczestniczymy w ważnych branżowych wydarzeniach.

Kontakt dla Mediów pr@wenet.pl
Dzień Doradcy Internetowego po raz pierwszy w Polsce już 30 września
30 września br. po raz pierwszy w Polsce będzie Dniem Doradcy Internetowego, nowego zawodu w branży usług e-marketingowych. Święto ma promować rozwój tej profesji oraz pokazywać korzyści w korzystaniu z usług doradcy internetowego. Pomysłodawcą wydarzenia jest firma technologiczna WeNet, która zatrudnia ponad 1000 takich specjalistów. – Tylko w samym 2022 r. z usług doradców internetowych skorzystało ponad 3,3 tysiąca przedsiębiorców sektora MŚP. Poziom satysfakcji Klientów ze współpracy z doradcą wyniósł 94%, natomiast 89% Klientów pozytywnie oceniło poziom doradztwa i wychodzenia z inicjatywą. To dobrze wróży temu zawodowi na przyszłość – mówi Michał Wrzesiński, członek rady nadzorczej WeNet.

Opublikowano: 29.09.2022

WeNet rusza z pierwszą ogólnopolską kampanią reklamową
5 września ruszyła pierwsza ogólnopolska kampania reklamowa firmy WeNet. To marka technologiczna z szeroką ofertą marketingu internetowego dla firm z sektora MŚP, która we wrześniu świętuje swój rok obecności pod nowym brandem. Kampania emitowana będzie w dwóch kanałach: telewizyjnym i digital. Spoty, z udziałem między innymi Roberta Korzeniowskiego, który jest ambasadorem firmy WeNet, będzie można zobaczyć przez cały wrzesień w kilkudziesięciu programach telewizyjnych, w tym w TVN i w Polsacie. Działania online potrwają dłużej i obejmą komunikację w ogólnopolskich portalach internetowych i w mediach społecznościowych.

Opublikowano: 05.09.2022

WeNet został partnerem klubu lekkoatletycznego Roberta Korzeniowskiego
Firma WeNet została partnerem klubu RK Athletics w Warszawie. Klub Roberta Korzeniowskiego prowadzi szkolenie w pełnym zakresie konkurencji lekkoatletycznych jak biegi, rzuty, skoki, ale też zachęca Polaków do trenowania chodu sportowego - tak w wymiarze wyczynowym, jak i w formie amatorskiego walkingu dla zdrowia. Obecnie pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej chód sportowy uprawia coraz więcej osób i to w różnym wieku. Często są to całe rodziny. Wpisuje się to w trend światowy – w USA tę formę swojej aktywności wybiera już ok. 120 milionów osób, podobnie dzieje się w krajach europejskich. Teraz swoją cegiełkę do rozwinięcia tego sportu w Polsce dokłada też WeNet.

Opublikowano: 26.07.2022

Nowa odsłona interaktywnej strony www Roberta Korzeniowskiego
Robert Korzeniowski, mistrz chodu sportowego i 4-krotny mistrz olimpijski, od lat działa na rzecz popularyzacji bliskiej mu dziedziny sportu oraz angażuje się w wiele projektów z tego obszaru. O jego ostatnich dokonaniach można przeczytać na jego odświeżonej stronie internetowej www.korzeniowski.pl, którą stworzyli doradcy internetowi WeNet. Zgodnie z zamysłem twórców strona opowiada wielowątkową historię Roberta Korzeniowskiego, którego życie, nawet teraz, zdecydowanie wykracza poza ramy losu byłego zawodowego sportowca.

Opublikowano: 21.07.2022

Wspieramy Praski Miting Lekkoatletyczny Roberta Korzeniowskiego
W sobotę 9 kwietnia rusza charytatywny marsz dla Ukrainy. Drugi Praski Miting Lekkoatletyczny 2022 organizuje fundacja naszego honorowego ambasadora Roberta Korzeniowskiego. WeNet również zamelduje się na stadionie Podskarbińska OSiR na warszawskiej Pradze.

Opublikowano: 05.04.2022

Jesteśmy agencją partnerską PrestaShop. Razem tworzymy e-sklepy!
Marka WeNet została oficjalnym partnerem i certyfikowanym ekspertem PrestaShop w Polsce. W ten sposób dołączyliśmy do grona dziesięciu agencji w naszym kraju, które współpracują ze specjalistami od budowy i rozwoju sklepów internetowych od Francji, przez Meksyk, po USA.

Opublikowano: 21.03.2022

eService partnerem WeNet. Sprawdź, co zyskasz dzięki współpracy
Spółka WeNet nawiązała współpracę z eService, czyli największym polskim agentem rozliczeniowym i największym operatorem płatności elektronicznych w Europie Środkowej, który od ponad 20 lat buduje cyfrowy świat płatności bezgotówkowych. Firmy chcą razem wspierać internetowych sprzedawców w rozwijaniu ich biznesów. Dzięki integracji sklepu WeNet z bramką płatniczą eService klient otrzymuje wszystko, co niezbędne, aby przyjmować płatności w swoim e-sklepie. Sprawdź, co wyróżnia płatności online eService i co zyskasz, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej wspólnej oferty.

Opublikowano: 27.01.2022

Doradcy Internetowi WeNet i firma logistyczna Apaczka łączą siły!
Marka WeNet nawiązała współpracę z platformą logistyczną Apaczka, która już od ponad dekady zajmuje się przesyłkami kurierskim dla firm. Apaczka wspiera przedsiębiorców, udostępniając im narzędzia wspomagające działania logistyczne. Na swoim koncie ma już kilkadziesiąt milionów przesłanych paczek i współprace z imponującą liczbą ponad 160 tysięcy klientów.

Opublikowano: 27.01.2022

Buduj wartościowy ruch w e-sklepie z WeNet i TrustMate
Czy wiesz, że dla 84% konsumentów recenzje online mają ogromne znaczenie przy podejmowaniu decyzji zakupowych. My już to wiemy, dlatego podjęliśmy współpracę z TrustMate – zespołem specjalistów oferujących innowacyjne narzędzie do zarządzania opiniami o firmie w Internecie. Nasi klienci poza nowoczesnym sklepem internetowym zyskają teraz również rozwiązanie, które pozwoli pozyskać ruch i zwiększyć konwersje dzięki niezwykłemu systemowi opiniowania.

Opublikowano: 17.01.2022

Komunikat prasowy Robert Korzeniowski oficjalnym partnerem marki WeNet
Czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy Robert Korzeniowski rozpoczyna współpracę z marką WeNet, czyli profesjonalnymi doradcami internetowymi. Utytułowany lekkoatleta, a dziś przedsiębiorca, który z sukcesem rozwija swój biznes stał się oficjalnym partnerem marki WeNet. Doświadczeni doradcy internetowi zaprojektują i poprowadzą m.in. jego nową stronę internetową.

Opublikowano: 09.11.2021

Jak się zmieniliśmy? Od CS Group do WeNet
Od lat jako WeNet Group S.A. wspieramy małe i średnie firmy w budowaniu ich pozycji w Internecie. Pomagamy od samego początku właścicielom biznesów rozwijać się na lokalnym rynku. Teraz przyszła kolej na nas - zmieniamy się dla Ciebie.
Formalnie zmieniamy nazwę, ale za tym działaniem stoi cała strategia współpracy i rozwoju dla Klientów takich jak Ty. Chcemy jeszcze mocniej pokazać polskim przedsiębiorcom, jak rozwijać się w internecie. Nasze portfolio produktowe będzie się stale poszerzać dla Ciebie. Już teraz w naszej ofercie znajdziesz budowę strony, e-sklepu, pozycjonowanie i kampanie internetowe, ale także wiele rozwiązań wspomagających pozyskanie Klientów i zwiększenie sprzedaży.
Chcemy doradzać i rozwijać firmy w Internecie i tworzyć kategorię doradcy internetowego, który swoją wiedzą pomoże Ci poprowadzić biznes w świecie online.

Aktualny odpis KRS

Opublikowano: 1.10.2021

Dostaliśmy Godło Firma Przyjazna Klientowi 2020!
Pod koniec 2020 roku w nasze ręce trafiło wyróżnienie – Godło Firma Przyjazna Klientowi. Jest to jakże przyjemny dowód, że nasze codzienne zmagania są doceniane i nie idą na marne. Zadowolenie i zaufanie Klientów takich jak Ty to solidny kapitał i zastrzyk energii na kolejne lata. Nie da się ukryć, że obecność wśród najlepszych marek inspiruje, ale także zobowiązuje do dalszego rozwoju.

Opublikowano: 1.10.2021

WeNet ma status Partnera Google
Wiadomo, że jeśli chcesz rosnąć w siłę, musisz trzymać z najlepszymi. Dlatego my, czyli WeNet mamy status Partnera Google. Przyznaje się go firmom, które wyróżniają się wiedzą oraz umiejętnościami z zakresu marketingu internetowego. Mówiąc wprost – tym, które znają się na rzeczy.

Opublikowano: 1.10.2021