Local Pack Carousels, ikony w pasku wyszukiwania i przycisk “More results” dla komputerów. Co się zmieni w Google już w najbliższym czasie?

0
2462

Local_Pack_Carousels_ikony_w_pasku_wyszukiwania_i_przycisk_More_results_dla_komputerowW Google ani jeden dzień nie mija bez jakichś zmian. Tym razem w wyszukiwarce, już po raz kolejny, rozpoczęły się testy Local Pack Carousels. Alternatywna forma tej funkcjonalności była testowana jeszcze w marcu 2017 roku. Wtedy nie doszło do wdrażania tej zmiany i została wprowadzona wersja pionowa, właśnie ta, która obecnie jest dostępna dla wszystkich użytkowników.

Local_Pack_Carousels_ikony_w_pasku_wyszukiwania_i_przycisk_More_results_dla_komputerow

Teraz Google ponownie testuje Local Pack Carousels w wersji poziomej. Oto jej podgląd:

Local_Pack_Carousels_ikony_w_pasku_wyszukiwania_i_przycisk_More_results_dla_komputerowLocal_Pack_Carousels_ikony_w_pasku_wyszukiwania_i_przycisk_More_results_dla_komputerow

Testy zauważył i opisał na Twitterze Chas Henry:

Mike Blumenthal na Blogu napisał o swoich przemyśleniach na ten temat.

Google Showing New Local Scroll Pak

“More results” w wynikach wyszukiwania Google

Google rozpoczął również testowanie przycisku „more results” (więcej wyników) dla wersji desktopowej wyszukiwarki. Poniżej rzut ekranu użytkownika @techseowner, który jako jeden z pierwszych napisał o swoich spostrzeżeniach na Twitterze:

Ikony w pasku wyszukiwania

Dodatkowo, Google planuje wdrożyć nowe ikony dla Search Bar (paska wyszukiwania). Na razie projekt znajduje się w wersji testowej i oto jaki wygląd będzie miał po wprowadzeniu:

Przeczytaj również:  Infografika: Jak użytkownicy Google postrzegają wyniki wyszukiwania

Local_Pack_Carousels_ikony_w_pasku_wyszukiwania_i_przycisk_More_results_dla_komputerow

Które z powyższych funkcjonalności zostaną wprowadzone przez Google, zobaczymy już w najbliższym czasie. Na razie trzymamy rękę na pulsie i czekamy na kolejne nowości oraz ulepszenia dla użytkowników prosto z kwatery głównej!

5/5 - (2 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here