Ranking stron internetowych – czerwiec 2023

0
534

Za oknem upał, a my ruszamy z kolejnym zestawieniem stron internetowych dla firm. W czerwcu będzie pięknie, przyjdzie czas na remont, a także pracę nad sobą. 

Klasycznie poprosiliśmy naszych oceniających o przyjrzenie się witrynom pod kątem takich elementów, jak: 

  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – jakość grafik, kolorystyka i dopasowanie szablonu do branży.
  • Copywriting – teksty na stronie: ich poprawność, skuteczność i atrakcyjność. 
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony WWW.

Członkowie jury spośród licznej grupy wybrali 3 strony firm, które według nich najlepiej spełniają oczekiwania dzisiejszych odbiorców.  

Przeglądaj zaprojektowane witryny i odkrywaj inspiracje dla swojej działalności.

Najlepsze realizacje stron WWW – czerwiec

Oto TOP3!

Miejsce 1

Beauty Lab – Grójec – klinika kosmetologii estetycznej 

Beauty Lab to zespół specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem dbają o piękno i zdrowie skóry swoich klientek. Jak informują na swojej stronie, celem kliniki jest zapewnienie kompleksowej pielęgnacji za pomocą najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. 

Witryna Beauty Lab jest przejrzysta i estetyczna, co przyciąga uwagę odwiedzających. Menu nawigacyjne jest intuicyjne, dzięki czemu użytkownik szybko znajduje potrzebne mu informacje. Szczególną uwagę zwraca przejrzyste opisanie poszczególnych zabiegów wraz z cenami i czasem trwania.

Miejsce 2

Damian Mucha – Stargard – wykończenia wnętrz 

Firma remontowo-wykończeniowa istnieje od 2010 roku. Specjalizuje się m.in. w  szpachlowaniu maszynowym oraz wykończeniach wnętrz. Wieloletnie doświadczenie właściciela firmy w remontach przyniosło wiele ukończonych projektów, a co za tym idzie – liczną grupę zadowolonych klientów. Witryna firmy Damian Mucha jest bardzo elegancka, estetyczna i przyjazna użytkownikowi (zgodna z zasadami User Experience). Twórcy wykorzystali tutaj harmonijną kolorystykę, jak również dobrali odpowiednie czcionki, które czytelnie prezentują wszystkie treści na temat działalności. 

Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Droga do Domu – Borowa – ośrodek terapii 

Klinika Terapii Uzależnień „Droga Do Domu” to prywatny ośrodek odwykowy, który oferuje profesjonalne wsparcie osobom pragnącym uwolnić się od uzależnień i wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu. 

Odwiedzając stronę ośrodka, od razu można poczuć się miło i komfortowo. Wszystkie potrzebne informacje są łatwo dostępne i znajdują się na właściwych miejscach. Warto zwrócić uwagę na sekcję „Opinie”, gdzie można przeczytać komentarze dotychczasowych klientów. Są tam przydatne informacje, które pomagają w podjęciu decyzji o skorzystaniu z usług ośrodka.

Sprawdź również artykuł z dużym rankingiem stron: 

Jaka powinna być strona internetowa firmy?

Nowe wezwanie do działania
5/5 - (1 vote)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here