Ranking stron internetowych – kwiecień 2023

1
1253

Przyszedł czas na kolejny comiesięczny ranking stron. W kwietniowym zestawieniu rozgościmy się przy uroczystym stole, zanurzymy w profesjonalnym basenie i usiądziemy na fotelu dentystycznym. 

Startujemy!

Jak zawsze poprosiliśmy naszych przenikliwych jurorów o ocenę najważniejszych aspektów wybranych stron internetowych:

  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – jakość grafik, kolorystyka i dopasowanie szablonu do branży.
  • Copywriting – teksty na stronie: ich poprawność, skuteczność i atrakcyjność. 
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony WWW.

Przeglądaj zaprojektowane witryny i odkrywaj inspiracje dla swojej firmy.

Najlepsze realizacje stron WWW – kwiecień 

Kto zajął miejsca na podium w tym miesiącu? 

Miejsce 1

SebaSwim – Poznań – szkoła pływania

SebaSwim to szkoła pływania prowadzona przez instruktora z dziesięcioletnim doświadczeniem. Pod okiem Sebastiana uczą się osoby w różnym wieku i w różnym stopniu zaawansowania. A jeśli ktoś ma ochotę, to dzięki SebaSwim może zdobyć uprawnienia, np. na ratownika WOPR. 

Strona pływalni nie może mieć innego koloru niż niebieski. Nie inaczej jest tym razem. Na SebSwim.pl dominują różne odcienie tego wodnego koloru. Poza kolorystyką użytkownicy na pewno zwrócą uwagę na bogatą galerię zdjęć wysokiej jakości oraz dynamiczne elementy strony. 

Miejsce 2

Roja Pod Aniołami – Żołynia – restauracja 

Roja Pod Aniołami to restauracja i dom weselny założone w 2016 roku. Goszcząc nieopodal Łańcuta, można wstąpić tu na tradycyjne dania kuchni polskiej, choć w menu znajdziemy także potrawy z innych zakątków świata. Jak zapewniają właściciele, to świetne miejsce na organizacje różnego rodzaju imprez okolicznościowych. 

Strona główna firmy błyszczy niczym sala weselna. I słusznie. Dzięki temu odwiedzający od razu wiedzą, z jakim rodzajem usług mają do czynienia. Na uwagę zasługują także kwiaty w tle witryny. Nasze jury szczególnie doceniło minimalistyczny copywriting, czyli konkretne treści opisujące działalność i ofertę

Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Wapdent – Kraków – gabinet stomatologiczny 

Wapdent to krakowski gabinet stomatologiczny wyposażony w nowoczesny sprzęt. O swoje uzębienie mogą zadbać tu dorośli oraz dzieci. Jak zapewniają stomatolodzy, podczas swojej pracy inspirują się uznanymi światowymi autorytetami. Tak więc pacjent może czuć, że jest w dobrych rękach. 

Witryna gabinetu wyróżnia się przejrzystością i dobrze ułożoną strukturą. Kolorystyka kojarząca się z uniformem stomatologa jak najbardziej pasuje do branży. Poza informacjami na temat wizyty pacjenci znajdą tu pomocne wpіsy blogowe, które edukują odwiedzających, ale także wpływają pozytywnie na SEO (pozycję strony w wynikach wyszukiwania). 

Sprawdź również: Jaka powinna być strona internetowa firmy?

Nowe wezwanie do działania
5/5 - (1 vote)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here