Ranking stron internetowych – grudzień 2022

0
396
Ranking stron WWW TOP3_grudzien Na koniec roku będzie różnorodnie. Zaczniemy od zielonych smoków, poobcujemy z naturą, by zejść na ziemię i pomyśleć o… remoncie.  Tak, jak co miesiąc poprosiliśmy naszych jurorów o ocenę wybranych stron internetowych WeNet. Oceniający brali pod uwagę takie elementy jak:
  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – jakość grafik, kolorystyka i dopasowanie szablonu do branży.
  • Copywriting – teksty na stronie: ich poprawność, skuteczność i atrakcyjność. 
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze
strony WWW. Sprawdzaj zaprojektowane strony i odkrywaj inspiracje dla swojego biznesu!

Najlepsze realizacje stron WWW – grudzień 

Zerknijmy, kto znalazł się na podium w ostatnim miesiącu roku! 

Miejsce 1

Zielony Smoczek – Białystok – żłobek niepubliczny  wenet_blog_zielony_smoczek To – zdaje się – pierwszy żłobek w naszym zestawieniu i od razu zajmuje najwyższe miejsce na podium. Kameralna placówka z Białegostoku oferuje opiekę i edukację dla dzieci od 1 do 3 roku życia. Jak czytamy w zakładce „O nas”: misją Zielonego Smoczka od początku istnienia było stworzenie miejsca, w którym dzieciaki będą mogły czuć się bezpieczne i szczęśliwe.  Design, czyli wygląd strony w naturalny sposób nawiązuje do nazwy żłobka. Tak więc dominuje tu zieleń. Nie brak również tytułowych smoczków, które świetnie współgrają z charakterem placówki. Warto zwrócić także uwagę na dobrej jakości zdjęcia, które od razu pokazują rodzicom, jak wygląda wnętrze placówki i jak dzieciaki spędzają w niej czas.
Przeczytaj również:  Paginacja stron – co to jest?

WWW Miejsce 2

Konrad Piróg – Siennica Nadolna – usług rolnicze  wenet_blog_rolnictwo Teraz zupełnie zmieniamy branżę i przenosimy się do województwa lubelskiego. Tutaj od 2013 roku działa firma Usługi dla Rolnictwa. Głównym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa są wszelkie usługi wspomagające produkcję roślinną: przygotowywanie pola do siewu czy zbieranie plonów. Strona wyróżnia się prostotą i popularnym ostatnio minimalizmem. Dzięki temu każdy potencjalny klient z łatwością znajdzie informacje, które go interesują. Wyczerpujące opisy poszczególnych elementów oferty sprawią, że od razu wiadomo, na czym polega dana usługa i dla kogo jest przeznaczona.  Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Złota Rączka – Gdynia – remonty i wykończenia wenet_blog_zlota_raczka Na koniec przenosimy się do Gdyni, gdzie od 2017 roku swoją działalność rozwija firma Złota Rączka zajmująca się usługami z zakresu budownictwa remontowego, prac wykończeniowych, a także sprzątania. Strona główna firmy to przede wszystkim ładna kompozycja wszystkich elementów, co bez wątpienia wpływa na dobre pierwsze wrażenie. Pozytywne doznania estetyczne potęguje ciepła kolorystyka (pomarańcz kontrastujący z szarością i brązem). Całość zatem wygląda naprawdę reprezentacyjnie.  Sprawdź również: Jaka powinna być strona internetowa firmy? Ranking strony – listopad 2022
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here