Ranking stron internetowych – luty 2023

0
631

Startujemy z kolejnym rankingiem stron WWW. W tym miesiącu zajrzymy do eleganckich wnętrz, będziemy podziwiać harmonijne ogrody i sprawdzimy, co można stworzyć z kamienia. Zapraszamy! 

Tradycyjnie poprosiliśmy naszych niezawodnych jurorów o ocenę takich aspektów jak:

  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – jakość grafik, kolorystyka i dopasowanie szablonu do branży.
  • Copywriting – teksty na stronie: ich poprawność, skuteczność i atrakcyjność. 
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony WWW

Przeglądaj zaprojektowane witryny i odkrywaj inspiracje do promocji swojej firmy.

Najlepsze realizacje stron WWW – luty

Zapoznaj się z TOP 3 tego miesiąca!

Miejsce 1

Na Kwadracie – Łódź – nieruchomości 

Na Kwadracie to działająca od 2020 roku grupa specjalistów od nieruchomości. Firma Pani Karoliny i Pana Kacpra zajmuje się m.in. projektowaniem i architekturą, doradztwem finansowym, budownictwem i wykończeniami wnętrz, a także meblarstwem. 

W aranżacji domu niezbędne jest poczucie estetyki. Nie inaczej jest przy tworzeniu strony internetowej. Witryna Na Kwadracie wyróżnia się świetnie dobraną kolorystką i modnym minimalizmem. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna prezentacja właścicieli marki: profesjonalne zdjęcia oraz obszerne opisy.  

Przeczytaj również:  Google: mobile-first indexing

Miejsce 2

AB Pracownia Zieleni – Wieliczka – projektowanie zieleni 

Pracownia_zieleni_blog_wenet

Drugie miejsce w naszym zestawieniu zajęła firma AB Pracownia Zieleni, do której możemy zgłosić się, gdy planujemy zaprojektować ogród przydomowy, miejski lub osiedlowy. Ponadto warto wspomnieć, że AB wspiera projekty związane z aranżacją przestrzeni rekreacyjnej. 

Pierwsze, co rzuca się w oczy na stronie to świetne logo pasujące do działalności. Przeglądając witrynę dalej, obcujemy z przyjemnymi i lekkimi kolorami. I znowu na brawa zasługuje prosty i przejrzysty design (wygląd). Oceniający docenili także atrakcyjne teksty prezentowane na stronie głównej. 

Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Rygalski Kamieniarstwo – Pajęczno – usługi budowlane 

e-book SEO lokalne od A do Z
Kamieniarstwo_Blog_wenet
Na trzecim miejscu w naszym lutowym rankingu znalazła się firma kamieniarska. W jej ofercie znajdziemy m.in. nagrobki, parapety, blaty i schody z różnych rodzajów kamienia: od marmuru, przez granit, po kwarcyt. 
Już na początku przeglądania strony trafiamy na przykłady realizacji, które dają nam obraz tego, czym zajmuje się firma. Graficy w tym przypadku postawili na czerń korespondującą z typem oferowanych usług. Spośród wszystkich elementów oceniający najbardziej docenili copywriting na stronie głównej.  

Sprawdź również: ranking stron – styczeń 2023 i artykuł Jaka powinna być strona internetowa firmy?
5/5 - (2 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here