Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

article background

WeNet uczestniczy w programie Microsoft Advertising Partner Program

WeNet uczestniczy w programie Microsoft Advertising Partner Program

Firma WeNet dołączyła do grona prestiżowych uczestników programu Microsoft Advertising, który jest drugim na świecie dostawcą reklam w wyszukiwarkach. Dzięki udziałowi w programie WeNet będzie mieć możliwość rozwijania swoich usług korzystając z wyłącznego dostępu do zaawansowanych narzędzi technologicznych oraz szkoleń oferowanych przez Microsoft.

WeNet oferuje najlepsze usługi reklamy internetowej dla prawie 50 000 klientów. Firma ta chętnie wykorzystuje innowacje i nowości technologiczne w celu wsparcia rozwoju biznesu i budowania przewag konkurencyjnych w sieci. Obecnie, reklama w wyszukiwarkach stanowi 52% wszystkich wydatków na reklamę cyfrową i jest główną sferą inwestycji klientów. WeNet dzięki współpracy z Microsoft Advertising zaoferuje swoim odbiorcom ogromny wybór narzędzi reklamowych, co przynosi wysoki poziom zwrotu z inwestycji. Stała współpraca z Microsoft Advertising przyniesie duże możliwości biznesowe zarówno dla klientów WeNet, jak i dla samej firmy.

Planujemy rozszerzyć ofertę reklam w wyszukiwarkach o Microsoft Advertising, ponieważ Microsoft rozwija się globalnie i ma ponad jedną trzecią udziału w rynku wyszukiwania na komputerach osobistych w Stanach Zjednoczonych, 24,7% w Wielkiej Brytanii, 18,5% we Francji i prawie 12% w Australii. Cieszymy się, że Polska dołączyła do 29 krajów, na które Microsoft rozszerzył swoją ofertę. Dzięki tej współpracy już dziś nasi klienci mogą korzystać z rozwiązań reklamowych Microsoft w kampaniach zarządzanych przez doradców WeNetkomentuje Katarzyna Jezierska, Członek Zarządu WeNet Group S.A.

Dołączenie do grona Partnerów Microsoft Advertising to nie tylko wyróżnienie, ale także wielki krok do przodu, który potwierdza zaangażowanie oraz aktywność WeNet w dziedzinie wdrażania usług i produktów opartych na innowacjach technologicznych, w tym na AI, czyli sztucznej inteligencji. Dołączenie do selektywnej grupy certyfikowanych partnerów Microsoft to dowód na wysoki poziom usług oferowanych przez WeNet oraz kompetencji w dziedzinie najnowszych technologii.

Opublikowano: 11.08.2023
Autor: Sylwia

Kontakt dla Mediów pr@wenet.pl