korzeniowski-hero background

Robert Korzeniowski Ambasadorem WeNet!

Polski lekkoatleta, chodziarz, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, były rekordzista świata w chodzie sportowym, najbardziej utytułowany polski sportowiec pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego, a dziś także trener, mówca motywacyjny oraz przedsiębiorca.Robert Korzeniowski jest oficjalnym partnerem marki WeNet. Wspólnie startujemy z działaniami w świecie online! Rozpoczynamy współpracę z Robertem Korzeniowskim!

Co robimy dla Roberta
Utytułowany lekkoatleta i coach biznesowy zaufał naszym specjalistom i powierzył nam rozwój swojego biznesu w Internecie. Doświadczeni doradcy internetowi WeNet przygotowali dla Roberta Korzeniowskiego projekt nowej oficjalnej strony internetowej, która niebawem pojawi się w sieci. Zadbaliśmy przede wszystkim o niebanalny i nowoczesny design witryny, dbając równocześnie o jej funkcjonalność i rozwój, co przełoży się także na jej wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.
 Stajemy się oficjalnymi doradcami internetowymi Mistrza
– wspólnie promujemy i wspieramy jego działalność online.
Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo powodzenie biznesu zależy dziś od dobrej strony internetowej i profesjonalnego wsparcia doradcy internetowego. Przedsiębiorcy prowadzący mały i średni biznes szukają kogoś, kto ich poprowadzi w coraz bardziej skomplikowanym internetowym świecie. WeNet to profesjonalne doradztwo, połączone z pracą najlepszych polskich designerów, dlatego całkowicie powierzyłem im mój biznes online – mówi Robert Korzeniowski
Robert Korzenowski
Robert Korzeniowski
– sportowiec i przedsiębiorca
Wybitny i utytułowany sportowiec, który przez lata przyniósł wiele radości polskim kibicom. Jedyny polski sportowiec, który zdobył cztery medale olimpijskie, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy w chodzie sportowym. Obecnie inspirujący mówca motywacyjny i przedsiębiorca, który wie, że sukces w biznesie zależy również od skutecznych działań w Internecie.
Wraz z żoną Justyną stworzyli projekt Walking Lovers, który promuje chód sportowy jako aktywność dla każdego. Ponadto prowadzi klub RK Athletics, w którym dzieci, młodzież i dorośli rozwijają swoje lekkoatletyczne talenty pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Teraz wspólnie z marką WeNet z sukcesami promuje swoje inicjatywy w Internecie!