Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

Robert Korzeniowski Ambasadorem WeNet!

Polski lekkoatleta, chodziarz, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, były rekordzista świata w chodzie sportowym, najbardziej utytułowany polski sportowiec pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego, a dziś także trener, mówca motywacyjny oraz przedsiębiorca.

Robert Korzeniowski jest oficjalnym partnerem marki WeNet. Wspólnie startujemy z działaniami w świecie online!

Rozpoczynamy współpracę z Robertem Korzeniowskim!

hero-ambassador-aside background

Stworzyliśmy stronę internetową dla Roberta Korzeniowskiego

Utytułowany lekkoatleta i mówca motywacyjny zaufał naszym specjalistom i powierzył nam rozwój swojego biznesu w Internecie.

Doświadczeni doradcy internetowi WeNet przygotowali dla Roberta Korzeniowskiego projekt nowej oficjalnej strony internetowej. Zadbaliśmy zarówno o niebanalny i nowoczesny wygląd, jak i funkcjonalność witryny, co przełożyło się na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

Jesteśmy oficjalnymi doradcami internetowymi Roberta Korzeniowskiego – wspólnie promujemy i wspieramy jego działalność online!

kampania-tv-ambasador

Mistrzowska kampania z Robertem Korzeniowskim

Mistrz olimpijski wraz z doradcami internetowymi WeNet przedstawia swoje rozwojowe projekty. Spotykamy się po raz kolejny, żeby podkreślić znaczenie promocji online dla małych i średnich firm.

Twój biznes też może wejść na wyższy poziom.

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo powodzenie biznesu zależy dzisiaj od dobrej strony internetowej i profesjonalnego wsparcia doradcy internetowego. Przedsiębiorcy prowadzący mały i średni biznes szukają kogoś, kto ich poprowadzi w coraz bardziej skomplikowanym internetowym świecie. WeNet to zespół doświadczonych doradców z zakresu marketingu online, dlatego całkowicie powierzyłem im mój biznes w sieci - mówi Robert Korzeniowski.

Robert Korzeniowski

Robert Korzeniowski - sportowiec i przedsiębiorca

Wybitny i utytułowany sportowiec, który przez lata przyniósł wiele radości polskim kibicom. Jedyny polski sportowiec, który zdobył cztery medale olimpijskie, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy w chodzie sportowym. Obecnie inspirujący mówca motywacyjny i przedsiębiorca, który wie, że sukces w biznesie zależy również od skutecznych działań w Internecie.

Wraz z żoną Justyną stworzyli projekt Walking Lovers, który promuje chód sportowy jako aktywność dla każdego. Ponadto prowadzi klub RK Athletics, w którym dzieci, młodzież i dorośli rozwijają swoje lekkoatletyczne talenty pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Teraz wspólnie z marką WeNet z sukcesami promuje swoje inicjatywy w Internecie!