Robert Korzeniowski Ambasadorem WeNet!

Polski lekkoatleta, chodziarz, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, były rekordzista świata w chodzie sportowym, najbardziej utytułowany polski sportowiec pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego, a dziś także trener, mówca motywacyjny oraz przedsiębiorca.

Robert Korzeniowski jest oficjalnym partnerem marki WeNet. Wspólnie startujemy z działaniami w świecie online!

Rozpoczynamy współpracę z Robertem Korzeniowskim!

hero-ambassador-aside background

Stworzyliśmy stronę internetową dla Roberta Korzeniowskiego

Utytułowany lekkoatleta i mówca motywacyjny zaufał naszym specjalistom i powierzył nam rozwój swojego biznesu w Internecie.

Doświadczeni doradcy internetowi WeNet przygotowali dla Roberta Korzeniowskiego projekt nowej oficjalnej strony internetowej. Zadbaliśmy zarówno o niebanalny i nowoczesny wygląd, jak i funkcjonalność witryny, co przełożyło się na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

Jesteśmy oficjalnymi doradcami internetowymi Roberta Korzeniowskiego – wspólnie promujemy i wspieramy jego działalność online!

Zobacz case study
kampania-tv-ambasador

Mistrzowska kampania TV z Robertem Korzeniowskim

Wielokrotny mistrz olimpijski wraz z doradcami internetowymi promuje swoje nowe projekty. Poza budową strony internetowej i działaniami online uruchomiliśmy kampanię telewizyjną, która podkreśla, że każdy przedsiębiorca – tak jak Robert Korzeniowski – może wrzucić wyższy bieg dzięki promocji w sieci.

Zobacz relację z planu

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo powodzenie biznesu zależy dzisiaj od dobrej strony internetowej i profesjonalnego wsparcia doradcy internetowego. Przedsiębiorcy prowadzący mały i średni biznes szukają kogoś, kto ich poprowadzi w coraz bardziej skomplikowanym internetowym świecie. WeNet to zespół doświadczonych doradców z zakresu marketingu online, dlatego całkowicie powierzyłem im mój biznes w sieci - mówi Robert Korzeniowski.

Robert Korzeniowski

Robert Korzeniowski - sportowiec i przedsiębiorca

Wybitny i utytułowany sportowiec, który przez lata przyniósł wiele radości polskim kibicom. Jedyny polski sportowiec, który zdobył cztery medale olimpijskie, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy w chodzie sportowym. Obecnie inspirujący mówca motywacyjny i przedsiębiorca, który wie, że sukces w biznesie zależy również od skutecznych działań w Internecie.

Wraz z żoną Justyną stworzyli projekt Walking Lovers, który promuje chód sportowy jako aktywność dla każdego. Ponadto prowadzi klub RK Athletics, w którym dzieci, młodzież i dorośli rozwijają swoje lekkoatletyczne talenty pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Teraz wspólnie z marką WeNet z sukcesami promuje swoje inicjatywy w Internecie!