article background

Gdzie założyć stronę WWW?

Gdzie założyć stronę WWW?

Prowadzisz własną działalność? Zadbaj o skuteczną stronę internetową, która będzie miejscem do prezentowania Twojej firmowej oferty i ważnym kanałem sprzedażowym. Pamiętaj, że strona WWW, aby przynosiła zyski, powinna być dobrze zaprojektowana. Nie masz umiejętności technicznych i potrzebujesz wsparcia? Zastanawiasz się, jak i gdzie założyć własną stronę internetową? Z czyjej pomocy warto skorzystać? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź. Dowiedz się, dlaczego nawiązanie współpracy ze specjalistami będzie najlepszym wyborem.

Budowa stron internetowych – z czyich usług warto skorzystać?

Strona internetowa to w obecnych czasach podstawa prowadzenia każdej firmy. Dzięki niej można prezentować i promować swoją ofertę oraz docierać do większej liczby klientów. Jeśli chcesz zyskać wirtualną wizytówkę firmy i ważny kanał sprzedażowy, załóż własną stronę WWW. Nie wiesz jednak, jak to zrobić? Na rynku dostępnych jest kilka rozwiązań. Aby wybrać najlepsze, na początku musisz zadać sobie kilka pytań i określić swoje oczekiwania. Czy potrzebujesz prostej, czy może rozbudowanej strony WWW? Czy masz wiedzę i umiejętności techniczne? Czy masz czas na samodzielne tworzenie i obsługę witryny?

Zazwyczaj właściciele małych i średnich firm nie znają się na projektowaniu i budowie stron internetowych. Poza tym często brakuje im czasu, aby samodzielnie zajmować się swoją firmową witryną. Właśnie dlatego szukają kogoś, kto stworzy im estetyczną i funkcjonalną stronę WWW. Pamiętaj, że strona internetowa będzie przyciągać klientów, jeśli będzie odpowiednio zaprojektowana. Powinna być więc nowoczesna i zgodna z aktualnymi trendami. Chcesz wyróżnić się na rynku? Postaw na indywidualny projekt, a nie gotowy, powtarzalny szablon. Dzięki temu odbiorcy będą postrzegać Cię jako profesjonalistę i z większym prawdopodobieństwem Ci zaufają.

Wybierając usługę, warto więc zwracać uwagę na to, czy dana firma daje możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli zależy Ci na skutecznej stronie, nie chcesz przepalić swojego budżetu i chcesz, aby firmowa witryna przynosiła Ci zyski, wybierz profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie.

Zastanawiasz się, kto tworzy strony internetowe? Z kim warto nawiązać współpracę? Dla przedsiębiorców z sektora MŚP doskonałą opcją jest skorzystanie z usług doradców internetowych WeNet. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, otrzymasz skuteczną stronę internetową. Nie znasz się na kwestiach technicznych? Bez obaw. Specjaliści zajmą się nie tylko projektem i budową witryny, ale też jej bieżącą obsługą. Wybiorą też najlepszą domenę dla Twojego biznesu i zapewnią Ci stabilny hosting.

Dlaczego projekt i budowę strony WWW warto powierzyć specjalistom?

Skuteczna strona WWW pomaga w zdobywaniu klientów i wpływa na wzrost sprzedaży. Aby jednak tak było, powinna być prawidłowo zaprojektowana i dokładnie przemyślana. Bardzo ważny jest design strony dopasowany do danej branży oraz grupy docelowej. Odpowiednia kolorystyka i oprawa graficzna potrafią przyciągnąć klientów. To jednak nie wszystko. Firmowa witryna powinna być też funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu. Wszystkie elementy, które się na niej znajdują, powinny być odpowiednio rozmieszczone. Logiczna budowa, przejrzysty układ strony, intuicyjna nawigacja – to wszystko sprawi, że strona będzie bardziej przyjazna dla internautów, a co za tym idzie, będzie zachęcać do skorzystania z oferty.

Projektowanie stron internetowych nie jest wcale takie proste. Wymaga oczywiście umiejętności technicznych, ale także zmysłu estetycznego i kreatywności. To właśnie dlatego projekt i budowę strony internetowej warto zlecić specjalistom, którzy mają wiedzę i doświadczenie. Eksperci WeNet projektują strony WWW z myślą o dzisiejszych internautach. Znają bieżące trendy i aktualne wymagania rynku. Tworzone przez nich witryny są zatem nowoczesne i zgodne z zasadami UX (User Experience). Dzięki zadbaniu o UX strona wywołuje u korzystających z niej użytkowników pozytywne doświadczenia i jest przyjemna w przeglądaniu.

Tworzenie stron WWW przez specjalistów WeNet – sprawdź, co zyskujesz

Nadal zastanawiasz się, jak założyć stronę internetową i z czyjej pomocy skorzystać? Współpracując z WeNet, otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, by zaistnieć w internetowym świecie. Oto 5 filarów, z których składa się oferta:

Budowa strony internetowej

Skuteczna i nowoczesna witryna ma atrakcyjny design, robi dobre wrażenie na użytkownikach oraz jest łatwa i wygodna w przeglądaniu. Właśnie takie strony tworzą doradcy internetowi. Biorą oni pod uwagę oczekiwania swoich klientów oraz aktualne trendy. Zrobią więc wszystko, aby Twoja strona generowała ruch i przynosiła Twojemu biznesowi zyski.

Opieka nad stroną WWW

Klient po zbudowaniu strony nie zostaje sam. Do zadań specjalistów WeNet należy bowiem także obsługa stron internetowych. Na początku współpracy klient dostaje wsparcie dedykowanego opiekuna, który przez cały czas jest do jego dyspozycji i służy pomocą. Opiekun zajmuje się wprowadzeniem wszelkich koniecznych zmian i aktualizacji. Jest też otwarty na wszelkie opinie i sugestie. Doradza trafne rozwiązania, które umożliwiają rozbudowę witryny wraz z rozwojem firmy. Pomoc dedykowanego opiekuna wiąże się z oszczędnością czasu – nie musisz samodzielnie obsługiwać swojej strony. Możesz w tym czasie skupić się na prowadzeniu biznesu.

Bezpieczeństwo strony WWW

Każda witryna internetowa powinna być bezpieczna. Możesz mieć pewność, że eksperci dadzą Ci gwarancję bezpieczeństwa. Zadbają o certyfikat SSL, który jest standardem szyfrowania danych, zapewnia poufność i budzi zaufanie wśród internautów. Zaawansowany pakiet ochrony zabezpieczy Twoją stronę przed atakami hakerów, wirusami i złośliwym oprogramowaniem.

Ciągłość działania witryny

Specjaliści WeNet zapewniają również ciągłość utrzymania serwisu. Dbają o sprawy administracyjne oraz zakup domeny i hostingu. W ten sposób zapewniają komfort swoim klientom, którzy nie muszą pamiętać o dokonywaniu płatności czy przedłużaniu umów. Obowiązki te wpisują do swojego kalendarza, co jest sporym ułatwieniem dla każdego klienta.

Mobilność strony

Czy wiesz, że coraz więcej internautów przegląda strony internetowe na swoich smartfonach? To dlatego dziś tak ważna jest responsywność. Strona responsywna jest dostosowana do wielkości każdego ekranu. Wyświetla się prawidłowo na komputerach stacjonarnych, laptopach i urządzeniach mobilnych (takich jak smartfon czy tablet), co ułatwia przeglądanie witryny. Dzięki temu można dotrzeć do większej liczby odbiorców, którzy korzystają z Internetu w różnych okolicznościach i na różnych urządzeniach.

Jak powstają strony internetowe? Proces krok po kroku

Proces powstawania strony WWW składa się z kilku etapów. Każdy z nich wymaga wiedzy, umiejętności i czasu. Zastanawiasz się, ile trwa tworzenie strony internetowej? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każda witryna jest bowiem inna. Specjaliści WeNet na początku badają potrzeby i oczekiwania swojego klienta oraz poznają jego branżę. Następnie przedstawiają czas realizacji usługi oraz jej wycenę. Projekt i budowa strony WWW zawsze przebiegają w sześciu krokach. Przedstawiamy je poniżej:

Krok 1. Plan

Jak już zostało wspomniane, najpierw doradca rozmawia ze swoim klientem. Stara się poznać wszystkie jego potrzeby, oczekiwania i wymagania. Dopasowuje najlepsze rozwiązania dla danej branży i biznesu. Pamiętaj, że indywidualne podejście umożliwia stworzenie witryny, która przyciągnie klientów.

Krok 2. Wygląd

Opierając się na zebranych oczekiwaniach i informacjach, eksperci tworzą wygląd strony internetowej, tak, aby była dopasowana do branży i konkretnej grupy docelowej. Skupiają się na estetyce oraz funkcjonalnościach, które są zgodne z doświadczeniami internautów.

Krok 3. Redakcja

Kolejnym etapem jest łączenie treści z grafikami oraz tworzenie wersji strony internetowej dla wszystkich urządzeń – zarówno na komputery stacjonarne, laptopy, jak i urządzenia mobilne. Strona WWW zaczyna zatem nabierać kształtów.

Krok 4. Test

Następnie specjaliści sprawdzają, czy witryna działa tak, jak trzeba, zgodnie ze standardami oraz czy wszystkie elementy przygotowanego projektu strony funkcjonują bez zarzutu.

Krok 5. Akceptacja

Po testach klientowi przedstawiana jest gotowa wersja witryny internetowej do sprawdzenia i akceptacji. Jest to czas na wszelkie uwagi, komentarze, sugestie i doszlifowanie finalnej wersji.

Krok 6. Publikacja

Po tym, jak klient zaakceptuje projekt, firmowa strona WWW zostaje opublikowana. Od tego momentu prezentuje ofertę 24/7, przyciąga klientów i pracuje na sukces przedsiębiorstwa. Dedykowany opiekun zawsze może jednak wprowadzić na niej zmiany na prośbę klienta.

Tworzenie stron internetowych – poznaj ofertę WeNet

Chcesz założyć firmową witrynę, która przyciągnie klientów, ale kwestie związane z budową stron internetowych są Ci zupełnie obce? Nawiąż współpracę z WeNet. Specjaliści zbudują Ci stronę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb oraz branży, w której działasz. Zadbają o to, aby witryna spełniała potrzeby Twoich potencjalnych klientów. Twoja strona internetowa będzie:

 • atrakcyjna wizualnie i przejrzysta,

 • funkcjonalna i użyteczna,

 • intuicyjna i wygodna w użytkowaniu,

 • szybka w działaniu,

 • nowoczesna i responsywna,

 • bezpieczna,

 • zgodna z zasadami SEO.

Decydując się na współpracę z doradcami internetowymi otrzymasz:

 • indywidualny projekt strony, a nie gotowy szablon,

 • domenę i sprawdzony hosting w pakiecie,

 • gwarancję stabilności i ciągłości działania witryny,

 • możliwość rozbudowy swojej strony i rozwoju firmy.

Pamiętaj, że eksperci pomogą Ci także w bieżącej obsłudze Twojej strony WWW. Twój dedykowany opiekun będzie do Twojej dyspozycji przez cały okres współpracy. Dostaniesz możliwość wprowadzania nielimitowanej liczby zmian na swojej witrynie – wystarczy, że skontaktujesz się z opiekunem, a on wszystko zrobi za Ciebie.

Gdzie założyć stronę internetową – podsumowanie

Na koniec krótko przypomnijmy jeszcze, dlaczego warto założyć stronę internetową. Otóż strona WWW to wizytówka Twojej działalności. Dzięki niej możesz prezentować swoją ofertę, docierać do klientów 24/7 i sprzedawać więcej. Postaraj się więc, aby Twoja witryna była zaprojektowana z myślą o użytkownikach i odpowiadała ich potrzebom. Pamiętaj też, że strona ma być przyjazna zarówno dla internautów, jak i robotów Google.

Przechodząc do meritum – jak i gdzie założyć stronę internetową? Jeśli chcesz zdobywać nowych klientów, zwiększać sprzedaż i myślisz o swoim biznesie przyszłościowo, postaw na profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie. Dzięki współpracy z WeNet zyskasz skuteczną witrynę, a także wygodę, czas i wsparcie ekspertów. Specjaliści zbudują i zaprojektują Twoją stronę. Zarekomendują i wdrożą najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Zajmą się także obsługą witryny, a Ty w tym czasie skupisz się na rozwoju firmy.

Wejdź na WeNet.pl i sprawdź szczegóły oferty. Dołącz do 50 000 zadowolonych klientów.

Chcesz zadbać o promocję Twojej firmy w sieci?

Sprawdź nasze pozostałe rozwiązania dla biznesu.