Google uruchamia tryb „Incognito” dla Google Maps

0
2027

Google_uruchamia_tryb_Incognito_dla_Google_Maps

Google uruchomił nowy tryb na swojej platformie pod nazwą “Incognito”. Jak działa? Po jego włączeniu w Google Maps, aplikacja nie zapisze historii wyszukiwanych lokalizacji i kierunków, a także nie połączy wyszukiwania z używanym kontem.

Jak działa tryb “Incognito” w Google Maps?

Zaledwie kilka tygodni po rozpoczęciu testowania nowej funkcji, Google udostępnił tryb “Incognito” użytkownikom aplikacji Google Maps. Ta funkcja jest podobna do tych, które aktualnie są dostępne także w Google Chrome i YouTube. Szczegółowy przewodnik po YouTube jest dostępny także w naszym artykule. Jeśli tryb jest włączony, aplikacja nie będzie zapisywać w historii lokalizacji i wskazówek, których szuka użytkownik, ani nie będzie kojarzyć wyników wyszukiwania z kontem.

Dla aktywacji funkcji “Incognito”, należy kliknąć w obraz swojego profilu i przełączyć tryby tak, jak przedstawiono powyżej. Wprowadzenie nowej funkcjonalności Google ogłosił na konferencji I/O 2019 w maju tego roku. Funkcjonalność ta stanie się dostępna dla użytkowników Androida i iOS jeszcze w tym miesiącu. Dokładna data, kiedy tryb “Incognito” będzie dostępny dla wszystkich użytkowników – na razie nie jest jeszcze znana.

5/5 - (1 vote)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here