Google wita nowy rok… kolejną aktualizacją?

2
1720

Google_wita_nowy_rok_kolejna_aktualizacja

Czy Google przygotował noworoczną niespodziankę dla swoich użytkowników? Takie właśnie teorie krążą wśród specjalistów w branży. Wg wielu z nich aktualizacja rozpoczęła się nie byle kiedy, bo właśnie w noc sylwestrową, a zakończyła 1 stycznia 2020 roku. Wtedy właśnie wielu właścicieli stron internetowych, z mniej lub bardziej zadowoloną miną obserwowało zmianę (często bardzo znaczącą) w ruchu na swoich witrynach albo wahania ich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Google Christmas Search Algorithm Update?

Czyżby Google był bardzo hojny dla internautów i zrobił im także prezent gwiazdkowy w postaci kolejnej aktualizacji kilka dni wcześniej? Mimo, że na stronach albo w wynikach wyszukiwania dało się zauważyć “dziwne” ruchy, nadal nie wiadomo, czy Google miał z tym coś wspólnego. Raczej wątpliwe biorąc pod uwagę okres świąteczny, a związku z tym na pewno znacznie bardziej utrudniony czas reakcji pracowników Google na ewentualne problemy, ale to musi pozostać już w sferze naszych domysłów.

e-book SEO lokalne od A do Z
4.2/5 - (5 votes)

2 KOMENTARZE

  1. Coś czuję ze rok 2020 będzie bardzo wywrotny w kwestii algorytmów i nowych trendów. Czy naprawdę plotki które krążą w ostatnim czasie że Voice Search będzie kluczowe i strony które obecnie nie są dostosowane już są w tyle do konkurencji. Nie zdziwiłbym się jak coraz bardziej będą kartowane zaplecza, artykuły płatne i cały syf internetu :))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here