Monitorowanie czasu spędzonego na Facebooku teraz możliwe! Jak zarządzać nową funkcjonalnością?

1
2034

Monitorowanie czasu spędzonego na Facebooku teraz możliwe! Jak zarządzać nową funkcjonalnościąPlatforma Facebook rozpoczęła wdrażanie nowej funkcji dla swoich użytkowników. Teraz każdy z nich będzie miał możliwość monitorowania czasu spędzonego w sieci społecznościowej. Nowa funkcja jest dostępna w aplikacji na urządzeniach mobilnych.

Jak sprawdzić ile czasu spędzasz na Facebooku?

Aby zobaczyć dane statystyczne, dotyczące czasu spędzonego w sieci społecznościowej Facebook, należy najpierw przejść do wstążki nawigacji menu w prawym dolnym rogu i wybrać: „Settings & Privacy”.

Monitorowanie czasu spędzonego na Facebooku teraz  możliwe! Jak zarządzać nową funkcjonalnością?

Następnie kliknąć w zakładkę: „Your Time on Facebook”:

Monitorowanie czasu spędzonego na Facebooku teraz  możliwe! Jak zarządzać nową funkcjonalnością?Ta funkcja pozwala dowiedzieć się nie tylko ile czasu dziennie spędzasz w sieci społecznościowej Facebook, lecz także skonfigurować kilka dodatkowych funkcji. Można np. z góry określić dzienny limit czasu, jaki chcemy przeznaczyć na tą formę rozrywki, a po upływie tego czasu, otrzymywać powiadomienia push albo przypomnienie o zaprzestaniu korzystania z Facebooka. Dodatkowo, dostępne są także zakładki do ustawień News Feeda i wyboru sposobu interakcji ze znajomymi.Monitorowanie czasu spędzonego na Facebooku teraz  możliwe! Jak zarządzać nową funkcjonalnością?Aby skorzystać z nowej funkcjonalności, należy zaktualizować aplikację na urządzeniu mobilnym do wersji 198.0.

Nowe wezwanie do działania
5/5 - (2 votes)

1 KOMENTARZ

  1. No to spora część osób może się zdziwić jak zobaczy ile czasu zmarnowali na bezcelowym scrollowaniu facebooka. I fajnie, że dodają możliwość ustawienia ograniczenia czasowego jaki będziemy poświęcać na danej aplikacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here