Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

article background

Iwona Wencel została nową VP HR WeNet Group S.A.

Iwona Wencel została nową VP HR WeNet Group S.A.

WeNet Group S.A., spółka specjalizująca się w doradztwie internetowym, rozpoczyna nowy rozdział w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. W czerwcu br. dołączyła bowiem do zespołu i objęła stanowisko VP HR Iwona Wencel. Jej zadaniem będzie ścisła współpraca z Zarządem oraz Dyrektor Personalną Dorotą Malarską, w celu rozbudowy i umocnienia działu HR, tak aby sprostać potrzebom dynamicznie rozwijającej się organizacji, jaką jest WeNet.

Trendy i wyzwania rynkowe, rozwój technologii, nowe modele pracy zdalnej i hybrydowej, a także zmiany pokoleniowe sprawiają, że funkcja HR musi na nowo przemyśleć sposoby budowania zaangażowania w organizacji, jej sukcesu i siły konkurencyjnej. HR jest strategicznym obszarem w firmie, ale tylko wtedy, kiedy jest prawdziwym partnerem i kontrybutorem w kreowaniu wartości firmy i uwalnianiu jej potencjału, który przede wszystkim leży w ludziach – mówi nam nowa VP HR.

Iwona Wencel podkreśla swoje zaangażowanie w tworzenie partnerskiej relacji pomiędzy działem HR a WeNet Group S.A.: „Cieszę się, że WeNet to rozumie i że będę mogła wspólnie z zespołem Spółki współtworzyć właśnie taki HR. To będzie bardzo ekscytujący projekt i ogromnie się cieszę, że będę miała swój udział w budowaniu przyszłości tej organizacji”.

Warto zaznaczyć, że Iwona Wencel ma bogate doświadczenie zawodowe, które sprawia, że stała się idealną kandydatką na stanowisko VP HR w WeNet Group S.A. Przez wiele lat zdobywała wiedzę jako HR Executive, zarówno w roli senior menedżera, strategicznego partnera, jak i doradcy dla firm polskich oraz międzynarodowych z różnych branż. Jest Prezeską i partnerką zarządzającą firmy WNCL Sp. z o.o., a także założycielką start-upu w sektorze EdTech – platformy HR Power Mentor, która dostarcza transformacyjne programy rozwojowe dla HR Biznes Partnerów.

To również pasjonatka, propagatorka i pionierka wdrażania modelu HR Biznes Partnerstwa w Polsce. Jej zaangażowanie w rozwój tego obszaru przejawia się także poprzez napisanie unikalnej na polskim rynku książki „#HROdNowa. 10 postaw na nowe czasy”, która opisuje skuteczne postawy w HR. Dodatkowo Iwona Wencel jest inicjatorką i członkiem Rady Założycielskiej Ruchu #HROdnowa – inicjatywy zrzeszającej profesjonalistów oraz sympatyków HR, którzy chcą aktywnie działać na rzecz budowania nowej roli i siły w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Opublikowano: 14.08.2023
Autor: Karolina

Kontakt dla Mediów pr@wenet.pl