article background

Jesteśmy agencją partnerską PrestaShop. Razem tworzymy e-sklepy!

Jesteśmy agencją partnerską PrestaShop. Razem tworzymy e-sklepy!

Marka WeNet została oficjalnym partnerem i certyfikowanym ekspertem PrestaShop w Polsce. W ten sposób dołączyliśmy do grona dziesięciu agencji w naszym kraju, które współpracują ze specjalistami od budowy i rozwoju sklepów internetowych od Francji, przez Meksyk, po USA.

Współpraca z PrestaShop to zwieńczenie naszych ubiegłorocznych działań, podczas których zbudowaliśmy 120 sklepów dla naszych klientów. Potwierdziliśmy w ten sposób, że jesteśmy gotowi dostarczać najwyższej jakości realizacje, zgodne z aktualnymi wymaganiami rynku e-commerce.

Czym zajmuje się PrestaShop?

PrestaShop to oprogramowanie pozwalające na tworzenie i rozwijanie nowoczesnych e-sklepów. W kategorii platform e-commerce typu Open-Source góruje nad konkurencją w Europie i Ameryce Łacińskiej.

Globalna społeczność Presta to ponad milion użytkowników, którzy dzielą się swoją wiedzą i wymieniają doświadczeniami związanymi z handlem internetowym.

PrestaShop to oprogramowanie z otwartym kodem źródłowym, co sprawia, że mamy do czynienia z wyjątkowo elastycznym rozwiązaniem, podatnym na wszelkiego rodzaju innowacje i ulepszenia technologiczne. Dzięki czemu e-sklep wygląda tak, jak oczekuje tego klient.

Z oprogramowania PrestaShop korzysta już prawie 300 000 witryn na całym świecie!

Co współpraca z PrestaShop oznacza dla naszych klientów?

Dzięki współpracy z PrestaShop przygotowujemy sklepy internetowe zgodnie z wytycznymi naszych klientów. Przy ich budowie kładziemy szczególny nacisk na doświadczenia dzisiejszego użytkownika (UX). Dlatego każda stworzona przez nas witryna jest przystosowana do urządzeń mobilnych i stacjonarnych.

Dbamy także o takie filary jak: bezpieczeństwo (certyfikat SSL) i utrzymanie ciągłości (domena i hosting), więc nie musisz martwić się o stabilność swojej działalności w sieci.

Udostępniamy również narzędzia niezbędne do profesjonalnej obsługi klienta internetowego: integracje z firmami kurierskimi i systemami płatności, oprogramowanie do zarządzania sklepem i aplikacje do wygodnej komunikacji z klientami online.

Budowa każdego sklepu internetowego przebiega w 5 etapach:

  1. Badanie Twoich potrzeb

  2. Analiza danych i dokładna wycena

  3. Budowa i instalacja sklepu

  4. Konfiguracje i wdrożenie integracji

  5. Testy, Twoja akceptacja i publikacja

Znamy oczekiwania dzisiejszych klientów. Połączymy je z Twoimi potrzebami i stworzymy miejsce do sprzedaży, z którego będziesz dumny. Dzięki współpracy z PrestaShop oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, aby sprzedawać online i odnosić sukcesy.

Opublikowano: 21.03.2022
Autor: Izabela

Kontakt dla Mediów pr@wenet.pl