Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

article background

Nowe biuro WeNet w Kaliszu. Firma oferuje nowe miejsca pracy

Nowe biuro WeNet w Kaliszu. Firma oferuje nowe miejsca pracy

WeNet, czyli firma działająca w branży marketingu internetowego, otworzyła we wrześniu kolejne biuro, tym razem w centrum Kalisza przy ulicy Marii Dąbrowskiej 3. Nowy oddział to też nowe miejsca pracy. Firma poszukuje pracowników, którym gwarantuje rozwój zawodowy. WeNet ma obecnie już 18 biur w całej Polsce. Działa na rynku już od 30 lat i stale poszerza swoją ofertę oraz obszar działalności.

W nowej placówce WeNet pracę znalazło 6 doradców telefonicznych. Firma wciąż jednak poszukuje nowych pracowników, kierując ofertę rekrutacyjną do kandydatów z województwa wielkopolskiego. WeNet nieustannie inwestuje w rozwój kapitału ludzkiego. To dlatego daje szansę nie tylko osobom z doświadczeniem w branży, ale też kandydatom, którzy dopiero zaczynają swoją karierę i chcą się rozwijać zawodowo.

WeNet oferuje kandydatom dowolną formę zatrudnienia – umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B. Firma organizuje wstępne szkolenie, które przygotowuje do pracy, zapewnia potrzebne narzędzia i dodatkowe, atrakcyjne benefity pracownicze. Proponuje pracownikom dostęp do bogatej oferty edukacyjnej, która zawiera indywidualny program rozwoju zawodowego i awansu. To z pewnością duży plus dla kandydatów, którym zależy na podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Postanowiliśmy otworzyć biuro w Kaliszu ze względu na ogromny potencjał małych i średnich przedsiębiorców z Wielkopolski. Od lat pomagamy właścicielom firm w Polsce uwolnić ich potencjał biznesowy. Wspólnie z nimi dążymy do rozwoju prowadzonej działalności i wspieramy, edukując i dostarczając skuteczne narzędzia marketingowe – podsumowuje Dorota Malarska, Dyrektor Personalna WeNet. – Nasi doradcy internetowi korzystają z nowoczesnych technologii i oferują rozwiązania dopasowane do danego biznesu, tak aby mógł on wzrastać i przynosić przedsiębiorcom odczuwalne korzyści. Naszą przewagą rynkową jest właśnie efektywność i nastawienie na osiąganie przez firmy wymiernych korzyści biznesowych – dodaje Dorota Malarska.

WeNet to zespół doradców internetowych, którzy od lat wspierają małych i średnich przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów. Specjaliści oferują usługi oparte o najnowsze rozwiązania technologiczne. Dostarczają niezbędne narzędzia i pomagają firmom z sektora MŚP promować się w sieci i zdobywać rozpoznawalność na rynku.

Doradcy oferują małym i średnim przedsiębiorcom skuteczne i dostosowane do potrzeb rozwiązania dla biznesu. Biorą pod uwagę dynamicznie zmieniający się rynek w Polsce i za granicą. Podążają za aktualnymi trendami.

Firma technologiczna WeNet ma swoją główną siedzibę w Warszawie. Zatrudnia ponad 1000 specjalistów w całej Polsce. Z usług WeNet korzysta już ponad 50 000 klientów. Oprócz działalności w naszym kraju firma ma swoje przedstawicielstwa także na Węgrzech i Słowacji.

Opublikowano: 08.12.2022
Autor: Sylwia

Kontakt dla Mediów pr@wenet.pl