Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

article background

WeNet i WebWave partnerami 3. edycji Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup

WeNet i WebWave partnerami 3. edycji Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup

Już 5 maja br. odbędzie się 3. edycja zawodów w chodzie sportowym Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup. To zarówno zwieńczenie tegorocznej majówki, jak i wysokiej rangi prestiżowe wydarzenie, podczas którego zmierzą się gwiazdy światowego chodu sportowego. WeNet, jako partner wydarzenia, dołączył już do tej inicjatywy po raz kolejny. W tym roku partnerem technologicznym Warsaw Race Walking Cup jest należąca do Grupy WeNet spółka WebWave. W ramach współpracy zaprojektowała stronę zawodów, wykorzystując swój kreator www. Strona walkingkorzeniowski.com umożliwia  rejestrację zawodników i zawodniczek z całego świata.

Tegoroczna impreza odbędzie się w malowniczej scenerii Starego Miasta w Warszawie, pomiędzy Placem Teatralnym a Placem Piłsudskiego, co stanowi dodatkową atrakcję dla zawodników i kibiców. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Roberta Korzeniowskiego, polskiego czterokrotnego mistrza olimpijskiego w chodzie sportowym. Po raz kolejny, wszystkich uczestników tej imprezy połączy przyjemne z pożytecznym, czyli pasja, sport, rozrywka i biznes.

Aktywność fizyczna oraz zdrowy tryb życia to bezcenne źródła dobrostanu, który w codziennym życiu jest bardzo ważny, ponieważ daje nam siłę do działania. W WeNet od zawsze wspieramy je szczególnie, i to nie tylko dlatego, że Robert Korzeniowski jest naszym ambasadorem. Udział w wydarzeniach sportowych aktywizujących miłośników chodu sportowego, w tym młode pokolenie, to dla nas czysta przyjemność i satysfakcja.”mówi Michał Wrzesiński, Chief Growth Officer w WeNet.

3. edycja Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup po raz kolejny odbędzie się w ramach prestiżowego cyklu Race Walking World Tour Gold. Światowej rangi zawodniczki i zawodnicy, rywalizować będą tradycyjnie w chodzie na 20 kilometrów oraz po raz pierwszy, na dystansie dwa razy krótszym.

„Wierzymy, że dbanie o balans we wszystkich sferach życia przynosi wiele korzyści, nie tylko dla jednostki, ale także dla społeczeństwa jako całości. Dlatego też staramy się tworzyć warunki sprzyjające osiągnięciu tej równowagi i inspirujemy innych do podążania tą drogą.”komentuje Robert Korzeniowski.

Podobnie jak w poprzednich latach, tegoroczna edycja zawodów będzie miała charakter międzynarodowy, a na starcie stanie wielu utytułowanych zawodników z całego świata. Dla wielu z nich będzie to także doskonała okazja do poprawy swoich rekordów osobistych oraz zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej rywalizacji.

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup będzie wyjątkowo emocjonująca i niezapomniana dla wszystkich jej uczestników. Oczekuje się wielu niespodzianek i zaciętej walki o zwycięstwo, dlatego warto śledzić to wydarzenie i kibicować swoim ulubionym zawodnikom.

„Robert Korzeniowski to nie tylko olimpijska legenda, ale także wytrwały promotor zdrowego stylu życia. Cieszymy się, że tworząc stronę internetową zawodów, mamy swój wkład w projekt Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup. Aktywny tryb życia pomaga w zachowaniu dobrej formy - nasz kreator pomaga natomiast w zachowaniu Twojej dobrej formy w sieci" - dodaje Maciej Czajkowski, CEO WebWave.

Warszawski mityng, odbywający się dwa tygodnie po Drużynowych Mistrzostwach świata w Antalyi, będzie dla sportowców nie tylko ważnym etapem w budowaniu formy, ale także doskonałą okazją do uzyskania kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które rozpoczną się 82 dni później.

Opublikowano: 11.04.2024
Autor: Łukasz

Kontakt dla Mediów pr@wenet.pl