article background

WeNet otworzył nowe biuro w Bydgoszczy i zaprasza kandydatów na Dni Otwarte

WeNet otworzył nowe biuro w Bydgoszczy i zaprasza kandydatów na Dni Otwarte

WeNet właśnie otworzył swoje nowe biuro w Bydgoszczy, które jest już 19 lokalizacją firmy w Polsce. Firma od wielu lat wspiera rozwój polskiego sektora małych i średnich przedsiębiorstw, oferując usługi marketingowe oparte na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Tym razem przy okazji otwarcia nowego biura zaprasza osoby poszukujące pracy na Dni Otwarte, podczas których profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania związanie z ofertami pracy oraz przedstawią bogaty wachlarz możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Nowo otwarte biuro znajduje się w atrakcyjnej część Bydgoszczy, w prestiżowym miejscu przy ul. Fordońskiej 2 i jest już 19 lokalizacją WeNet w Polsce. Obecnie w nowym biurze pracuje 30 doradców internetowych jednak firma nadal kieruje swoją ofertę rekrutacyjną do kandydatów z regionu kujawsko-pomorskiego.

Zainteresowani kandydaci mogą wziąć udział w spotkaniach z pracownikami firmy w ramach Dni Otwartych WeNet, które będą odbywały się w każdy piątek w godzinach: 9:00, 14:00 i 16:00. Dni Otwarte WeNet potrwają do końca marca, a spotkania poprowadzą pracownicy firmy, którzy opowiedzą, na czym polega ich praca i jak dzięki niej mogą rozwijać swoje kompetencje zawodowe.

WeNet stale inwestuje w rozwój kapitału ludzkiego, dlatego też mile widziani są nie tylko kandydaci z doświadczeniem w branży, ale także osoby młode, zainteresowane podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Kandydatom WeNet oferuje dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt b2b), zapewnia szkolenie wstępne przygotowujące do pracy oraz narzędzia pracy wraz z dodatkowymi benefitami pracowniczymi. Dodatkowo firma zapewnia dostęp do bogatej oferty edukacyjnej zawierającej indywidulany program rozwoju zawodowego i awansu. Zainteresowani ofertą współpracy, szczegółowe informacje znajdą na stronie: https://wenet.pl/kariera.

Zdecydowaliśmy się otworzyć kolejne biuro w Bydgoszczy ze względu na wysoki potencjał małych i średnich przedsiębiorców z tego regionu. Oznacza to również, że naszą ofertę rekrutacyjną skierujemy do kandydatów z tego regionu. Od lat uwalniamy potencjał zawodowy naszych pracowników, tak będzie i tym razem. Jako pracodawca oferujemy elastyczne warunki zatrudnienia, u nas to kandydat decyduje, czy chce mieć umowę o pracę czy podpisać kontrakt B2B. Aktualnie poszukujemy zarówno kandydatów z doświadczeniem w branży marketingu internetowego, jak i osób bez takiego doświadczenia. Jesteśmy od lat stabilnym pracodawcą, nastawionym na rozwój pracowników oraz długoterminową współpracę. Liczę, że kandydaci z regionu docenią potencjał WeNet i zainteresują się naszą szeroką ofertą rekrutacyjną i możliwościami rozwoju osobistego i zawodowego – podsumowuje Dorota Malarska, Dyrektor Personalna WeNet.

Obecnie firma z główną siedzibą w Warszawie, zatrudnia ponad 1000 ekspertów w całej Polsce, którzy oferują firmom z sektora MŚP skuteczne rozwiązania dla biznesu, dostosowane do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku w Polsce i za granicą. Firma dostarcza wiele produktów i usług, które pomagają efektywnie rozwinąć biznes online, zwiększając jego widoczność, zasięgi, a tym samym wpływają na realny wzrost sprzedaży i rozwój biznesu. Z usług WeNet korzysta już ponad 50 000 polskich małych i średnich przedsiębiorców. Firma ma swoje biura w 19 lokalizacjach w Polsce oraz posiada swoje przedstawicielstwa na Słowacji i Węgrzech.

Opublikowano: 23.01.2023
Autor: Sylwia

Kontakt dla Mediów pr@wenet.pl