article background

WeNet partnerem Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup

WeNet partnerem Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup

Już 23 kwietnia odbędzie się 2. edycja zawodów w chodzie sportowym Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup. WeNet jest partnerem tego światowej rangi wydarzenia mającego na celu wyłonienie liderów rankingu chodu. Impreza odbędzie się w bliskim otoczeniu PGE Narodowy pełniącego rolę gospodarza, aby po raz kolejny połączyć pasję, sport, rozrywkę oraz biznes.

Work-life balance można realizować na różne sposoby, np. poprzez aktywność fizyczną i udział w wydarzeniach sportowych aktywizujących miłośników chodu sportowego. WeNet z dużym zaangażowaniem popiera tego typu inicjatywy i z dużą przyjemnością przystąpił jako partner tegorocznej edycji Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup.

Dobra kondycja fizyczna i psychiczna jest nam potrzebna na co dzień we wszelkich aktywnościach, również tych zawodowych. Z dużym zaangażowaniem popieramy wszelkie inicjatywy propagujące aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Tym bardziej, jeśli organizatorem wydarzenia jest ambasador naszej marki, Robert Korzeniowskikomentuje Anna Pszczółkowska, Dyrektor Komunikacji i Rozwoju WeNet .

Impreza należy do prestiżowego cyklu World Athletics Race Walking Tour 2023 - serii najwyższej rangi mityngów, mających na celu rankingowe wyłonienie liderki i lidera światowego chodu. Wyjątkowym elementem warszawskiej edycji cyklu Word Athletics będzie otwarcie na walkingową edukację amatorów i ich udział w masowym marszu na 5 km. Marsz Walking Lovers będzie miał postać amatorskiego spaceru po koronie PGE Narodowego. Dystans to około pięć okrążeń, które nie powinny nikomu sprawić trudności. Wydarzenie będzie świetną okazją do integracji społecznej i pokoleniowej, a przede wszystkim promocją zdrowego trybu życia.

Chodzenie to najprostsza i najbardziej ekologiczna forma przemieszczania się, zaś sam chód sportowy, walking, to dyscyplina dostępna w zasadzie dla każdego, niezależnie od wieku, wagi, stanu zdrowia i miejsca zamieszkania. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu wszystkich miłośników sportu i aktywności fizycznejkomentuje Robert Korzeniowski, organizator wydarzenia, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym, ambasador marki WeNet.

Każdy uczestnik marszu otrzyma dyplom ukończenia wraz liczbą zaliczonych kilometrów, szacunkową liczbą kalorii i zredukowanym śladem węglowym. Celem imprezy jest przede wszystkim propagowanie chodu sportowego i przekonanie do tej dyscypliny jak najszerszego grona mieszkańców miast i miasteczek. W końcu to najprostszy sposób na poprawę kondycji fizycznej i dobrostanu psychicznego. Liczmy kroki, aby wzmacniać nasze ciało i ducha i osiągać zalecaną przez WHO liczbę 12 tysięcy kroków dziennie.

Spotkajmy się już za niespełna 8 tygodni - w niedzielę 23 kwietnia!

Opublikowano: 03.04.2023
Autor: Sylwia

Kontakt dla Mediów pr@wenet.pl