Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

article background

WeNet partnerem raportu Interaktywnie.com. Pobierz e-book o stronach WWW i e-sklepach

WeNet partnerem raportu Interaktywnie.com. Pobierz e-book o stronach WWW i e-sklepach

Wspólnie z redakcją Interaktywnie.com przygotowaliśmy dla Was raport w formie e-booka pt. ,,Projektowanie stron internetowych i e-sklepów’’. W materiale znajdziecie praktyczne porady i wskazówki dotyczące tworzenia stron WWW oraz prowadzenia skutecznej sprzedaży online. Raport jest skierowany do przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać się w Internecie. Można pobrać go za darmo i bez rejestracji. Zachęcamy do lektury!

WeNet został platynowym partnerem raportu Interaktywnie.com. Materiał dotyczy projektowania stron internetowych i e-sklepów. Zebraliśmy w nim porady dla właścicieli firm, którzy chcą rozwinąć swój biznes w Internecie, przyciągać nowych klientów i zwiększać sprzedaż.

Warto pamiętać, że obecność firmy w sieci to dziś już konieczność. Dlaczego? Otóż liczba internautów w Polsce stale rośnie i wynosi obecnie już prawie 30 milionów. Ponadto coraz więcej osób robi zakupy online, które są szybkie i wygodne. Aktywne działania w Internecie zapewnią zatem firmie widoczność, przyciągną uwagę klientów i finalnie przełożą się na lepszą sprzedaż.

Fundamentem promocji w sieci jest firmowa strona internetowa. To wirtualna wizytówka przedsiębiorstwa oraz podstawowe narzędzie służące do promocji usług lub produktów. Bez niej prowadzenie działalności jest już praktycznie niemożliwe.

  • Na co należy zwrócić uwagę, projektując stronę WWW?

  • Czy najmodniejsza strona internetowa to zawsze najlepsza witryna?

  • W jaki sposób promować witrynę po wdrożeniu, aby firma odniosła sukces wizerunkowy i sprzedażowy?

  • Jak wygląda rynek e-commerce w Polsce i dlaczego warto sprzedawać online?

  • Jak marketing internetowy tworzy przewagi konkurencyjne przedsiębiorców MŚP?

W raporcie znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania. Wszystkie informacje zostały przedstawione w przystępny i atrakcyjny sposób.

Prowadzisz swoją firmę i chcesz zdobywać więcej klientów? Pobierz raport za darmo »

Aby pobrać raport, nie musisz się rejestrować. Zapoznaj się z materiałem i zobacz praktyczne porady dla firm. Odkryj potencjał Internetu i stron WWW w promocji oraz sprzedaży online. Promuj się w sieci i rozwijaj swój biznes!

Raport ,,Projektowanie stron internetowych i e-sklepów’’ został przygotowany wspólnie z firmami TBMS, HONETi Software, Oxymoron oraz zjednoczenie.com. Patronami medialnymi są: wp.pl, money.pl i gazeta.pl.

Opublikowano: 30.06.2023
Autor: Sylwia

Kontakt dla Mediów pr@wenet.pl