Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

article background

Zostaliśmy trzygwiazdkowym ekspertem PrestaShop!

Zostaliśmy trzygwiazdkowym ekspertem PrestaShop!

Firma WeNet zdobyła status trzygwiazdkowego certyfikowanego eksperta PrestaShop w Polsce. To osiągnięcie to nie tylko prestiż, ale także szereg korzyści: od nowych perspektyw rozwoju, przez przywileje, po korzyści finansowe.

PrestaShop to oprogramowanie umożliwiające tworzenie oraz rozwijanie nowoczesnych sklepów internetowych. Światowa społeczność PrestaShop liczy ponad milion użytkowników, którzy dzielą się swoją wiedzą oraz wymieniają doświadczeniami związanymi z handlem internetowym.

Presta, czyli oprogramowanie z otwartym kodem źródłowym (open-source), wyróżnia się elastycznością, co pozwala na wprowadzanie wszelkich innowacji oraz ulepszeń technologicznych. W rezultacie e-sklepy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Trzygwiazdkowy certyfikat PrestaShop to efekt intensywnej pracy naszego zespołu e-commerce, który w 2023 roku uruchomił 109 nowych sklepów internetowych. Nasi pracownicy zdali liczne egzaminy certyfikujące dla deweloperów i aktywnie uczestniczyli w społeczności Presta – mówi Damian Wojciechowski, Head of E-commerce WeNet.

Wyróżnienie eksperta PrestaShop jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług WeNet, jak również szansą na dalszy rozwój i zdobywanie nowych rynków.

Jako trzygwiazdkowi partnerzy mamy okazję nie tylko na spotkania z klientami, ale również na wymianę doświadczeń podczas prestiżowych wydarzeń networkingowych i webinarów, a to stwarza nowe perspektywy biznesowe – podkreśla Sebastian Szczepański, E-Commerce Product Manager WeNet.

Wejście na wyższy poziom współpracy to także korzyści dla klientów WeNet. Silne relacje z zespołem PrestaShop przekładają się na szybsze rozwiązywanie problemów i sprawne aktualizacje. Dedykowany opiekun i ekspert techniczny pozwalają nam utrzymywać stały kontakt i czerpać maksimum korzyści z naszego partnerstwa.

Opublikowano: 12.01.2024
Autor: Łukasz

Kontakt dla Mediów pr@wenet.pl