hero-reviews background

Opinie o WeNet

Najlepiej o firmie świadczą opinie jej klientów. To one mobilizują nas do działania i pokazują, jak mamy się rozwijać. Jesteśmy dumni z każdego pozytywnego komentarza na temat naszej działalności. Dlatego w tym miejscu oddajemy głos naszym klientom.

Sprawdź, co przedsiębiorcy mówią o współpracy z WeNet.

hero-reviews-aside background

Poznaj opinie naszych klientów

KATARZYNA WŁOCH

NK SP. Z O.O.

30.05.2022

Wiedza, terminowość, szybka reakcja na moje pytania lub wątpliwości sprawiają, ze jestem bardzo zadowolona z działań Pani Julii Góreckiej

Natalia Sajdak

SIGMA-GLASS

30.05.2022

Opiekunem mojej kampanii jest Pani Julia Górecka. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Nie tylko z jej przebiegu jak i z efektów, które z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej widoczne. Jak to zawsze bywa - pojawiają się mini problemy czy niedopatrzenia, ale wszystko jest w natychmiastowym trybie naprawiane i wyjaśniane. Z czystym sumieniem mogłabym polecić Panią Julię ze względu na jej ogromne zaangażowanie, przemiłe i zawsze uprzejme podejście.

Paweł Kwiatkowski

Kuchnie Granitowe Kwiatkowski Paweł

28.05.2022

Współpraca na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z Państwa obsługi. Szybko, sprawnie i bezproblemowo !!!

Artur Wojciechowski

SNUG.pl Katarzyna Wojciechowska

27.05.2022

Kiedy po 17 latach rozstałem się z dużą firmą hostingową, której szefostwo m.in. finansowo postradało zmysły, odrywając się kompletnie od rzeczywistości, postanowiłem poszukać innego usługodawcy. Po wnikliwej analizie rynku trafiłem na ofertę i-Host.pl z Krakowa. Już po pierwszej rozmowie i wymianie korespondencji, w której wyraziłem swoje zapotrzebowanie, wiedziałem, że właśnie ta firma będzie lekiem na całe zło jakiego doświadczyłem w poprzedniej firmie w ostatnich latach współpracy. Firmę i-Host.pl w odróżnieniu do nazwa.pl cechuje profesjonalne podejście do kwestii związanych zarówno z obsługą klienta, jak i w sprawach technicznych. Z i-Host.pl współpracuję od około czterech lat i jestem z tej współpracy zadowolony.

Maciek Krupa

Centrum Okulistyczne JASKRA

27.05.2022

Wielokrotnie przekonałem się, że decydujące znaczenie przy współpracy z firmami reklamowymi ma człowiek, nie firma. To, na kogo trafię, a nie gdzie trafię. Dziękuję WeNetowi za przydzielenie mi jako współpracownicy pani Justyny Meus-Obrzydowskiej. Klasa światowa. Pełen profesjonalizm, na który składa się błyskawiczna reaktywność na zgłaszane potrzeby, umiejętność znajdowania dobrych rozwiązań, kompetencja. Jednak najbardziej cenię sobie w p. Justynie umiejętność słuchania. Żeby TO mieć potrzebna jest mądrość, pokora i zaangażowanie. Ma to bardzo mało osób.

Adrian Jarosławski

Maladi Adrian Jarosławski

27.05.2022

W dziale premium e-shop pozytywnie oceniam stworzenie e-sklepu. Szczególnie pozytywnie oceniam współpracę z opiekunem od wdrożenia sklepu Panią Patrycją. Bardzo pozytywnie również oceniam szkolenia online uczące jak korzystać z panelu obsługi sklepu oraz możliwość powtarzania szkoleń. Stworzony sklep wygląda schludnie i atrakcyjnie, choć kilka elementów sklepu aby wyglądało atrakcyjnie i dobrze funkcjonowało wymaga dopłat za zakup modułów o których wcześniej nie było mowy. Największy minus to oczywiście koszty, zdecydowanie nie jest tanio ale w zamian otrzymujemy pełną obsługę, kompletne stworzenie ładnie wyglądającego sklepu na najlepszej platformie Presta oraz stałego opiekuna realizującego zmiany i poprawki na długi czas po publikacji sklepu.

Magdalena Durło

EDAN s.c.

26.05.2022

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pani Julia kontaktuje się ze mną regularnie, telefonicznie i e-mailowo, przekazuje informacje dotyczące działań SEO. Wszystkie kwestie są ze mną konsultowane, a moje ewentualne uwagi wdrażane w projekty. Wszystko odbywa się terminowo. Nie mam żadnych zastrzeżeń do naszej współpracy.

Chcesz zadbać o promocję Twojej firmy w sieci?

Sprawdź nasze pozostałe rozwiązania dla biznesu.