hero-reviews background

Opinie o WeNet

Najlepiej o firmie świadczą opinie jej klientów. To one mobilizują nas do działania i pokazują, jak mamy się rozwijać. Jesteśmy dumni z każdego pozytywnego komentarza na temat naszej działalności. Dlatego w tym miejscu oddajemy głos naszym klientom.

Sprawdź, co przedsiębiorcy mówią o współpracy z WeNet.

hero-reviews-aside background

Poznaj opinie naszych klientów

Adrian Jarosławski

Maladi Adrian Jarosławski

W dziale premium e-shop pozytywnie oceniam stworzenie e-sklepu. Szczególnie pozytywnie oceniam współpracę z opiekunem od wdrożenia sklepu Panią Patrycją. Bardzo pozytywnie również oceniam szkolenia online uczące jak korzystać z panelu obsługi sklepu oraz możliwość powtarzania szkoleń. Stworzony sklep wygląda schludnie i atrakcyjnie, choć kilka elementów sklepu aby wyglądało atrakcyjnie i dobrze funkcjonowało wymaga dopłat za zakup modułów o których wcześniej nie było mowy. Największy minus to oczywiście koszty, zdecydowanie nie jest tanio ale w zamian otrzymujemy pełną obsługę, kompletne stworzenie ładnie wyglądającego sklepu na najlepszej platformie Presta oraz stałego opiekuna realizującego zmiany i poprawki na długi czas po publikacji sklepu.

Magdalena Durło

EDAN s.c.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pani Julia kontaktuje się ze mną regularnie, telefonicznie i e-mailowo, przekazuje informacje dotyczące działań SEO. Wszystkie kwestie są ze mną konsultowane, a moje ewentualne uwagi wdrażane w projekty. Wszystko odbywa się terminowo. Nie mam żadnych zastrzeżeń do naszej współpracy.

Chcesz zadbać o promocję Twojej firmy w sieci?

Sprawdź nasze pozostałe rozwiązania dla biznesu.