Darmowe banki zdjęć. Odkryj najciekawsze opcje!

1
496
Darmowe_banki_zdjec_Odkryj_najciekawsze_opcje

Szukasz zdjęć, które wzbogacą Twoją stronę lub wpis na blogu? A może potrzebujesz grafik do publikacji w mediach społecznościowych? Jasne, możesz zatrudnić fotografa albo samodzielnie robić fotki, ale możesz też skorzystać z prostszego sposobu, czyli wybrać darmowy bank zdjęć. Poniżej prezentujemy adresy, które warto odwiedzić. 

Kіedy skorzystać z banku zdjęć? 

Darmowe banki zdjęć to miejsca, gdzie możesz ściągać materiały i wykorzystywać je do własnych celów (również komercyjnych). Każdy serwis ma swoją politykę, dlatego przed użyciem danego materiału koniecznie zerknij na zasady licencji. 

Bank zdjęć to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy potrzebują fotografii, by uatrakcyjnić treści dotyczące oferty firmy. Każdy post, artykuł czy wpis na blogu przykuwa uwagę użytkowników tytułem, ale także grafiką. Dlatego, żeby generować ruch, zadbaj o merytoryczną treść, jak również o przyciągającą wzrok formę wizualną. 

marketing_lokalny_v1

Pixabay

Jeden z najpopularniejszych banków zdjęć i filmów, a nawet muzyki. Jak zapewniają twórcy, znajdziesz tu ponad 3 miliony materiałów. Popularność Pixabay świadczy o użyteczności serwisu, ale trzeba uważać na zdjęcia, które są zbyt często wykorzystywane. Bo jakoś tak głupio mieć tę samą grafikę na stronie, co konkurencja.

pixabay

Przeczytaj również:  Czym jest społeczna odpowiedzialność biznesu?
Sprawdź, jak wypromować firmę na lokalnym rynku  src=

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here