Najpiękniejsze strony internetowe. WeNet rozpoczyna współpracę z polskimi designerami

0
637

WeNet_Artyści

WeNet zaprosił do współpracy najlepszych polskich designerów. Iza Dudzik, Ewa Mos, Alek Morawski, Łukasz Błażejewski, Marceli Adamczyk – to właśnie ci artyści stworzą projekty graficzne stron internetowych dla 5 polskich firm. To idealne połączenie – sztuki i designu oraz wiedzy i doświadczenia doradców WeNet, którzy są ekspertami w budowaniu stron internetowych. Artyści przygotują warstwę wizualną, a specjaliści WeNet zadbają o wszystkie istotne aspekty techniczne. Efektem współpracy będą atrakcyjne dla oka i przyjazne w obsłudze strony internetowe.

Połączenie talentu polskich designerów oraz doświadczenia specjalistów od budowy stron WeNet otwiera ogromne możliwości przede wszystkich dla właścicieli firm, klientów WeNet. Dzięki współpracy będą oni mogli rozwijać swój biznes i budować pozycję w Internecie w oparciu  o nowoczesne witryny, zaprojektowane i stworzone przez wyjątkowy zespół profesjonalistów.

WeNet x Designers – wyjątkowy projekt

Chcemy uzyskać jak najlepsze dopasowanie i wzajemne zrozumienie przedsiębiorcy oraz artysty, i odwrotnie. To trochę jak z wyborem tatuażu – wybierasz styl artysty, przedstawiasz swoje preferencje i ufasz, że wyjdzie pięknie. A jak będzie przebiegała ta wyjątkowa współpraca?

Pierwszy etap to zaproszenie do projektu przedsiębiorców, którzy myślą o swoich stronach firmowych w nieco bardziej niekonwencjonalny sposób – chcą się wyróżnić na tle rynku i pokazać swój biznes w nowy sposób. Ostatecznego wyboru firmy, dla której zaprojektujemy i wykonamy stronę WWW, dokona artysta, kierując się własnymi preferencjami, ulubioną branżą lub kolorystyką, która koresponduje z jego stylem. Mimo tak określonych kryteriów designerzy podchodzą do projektów bardzo elastycznie.

Przedsiębiorcy współpracujący z Ewą Mos i Alkiem Morawskim zostali już zaproszeni do projektu w listopadzie bieżącego roku. Kolejne propozycje i decyzje zapadną na początku przyszłego roku. W styczniu rozpocznie się współpraca kolejnych 2 firm z Łukaszem Błażejewskim i Marcelim Adamczykiem, a w lutym ruszy projekt z Izą Dudzik.

Przeczytaj również:  Breadcrumbs – jakie znaczenie ma nawigacja okruszkowa dla strony internetowej?

Współpraca będzie koordynowana przez zespół Marketingu WeNet, co pozwoli na sprawne działanie i zachowanie terminowości projektu. Zadbamy o każdy szczegół, aby właściciel biznesu czuł się komfortowo, a artysta miał swobodę działania i kreacji. Efektem będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju strona WWW!

Zbudujemy Ci stronę, która sprzedaje. Sprawdź jak >>

Kim są designerzy współpracujący z WeNet?

Zaprosiliśmy do współpracy wyjątkowych artystów.

Iza Dudzik

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych oraz ASP Katowice. Studentka UAP.

Zawodowo balansuje pomiędzy ilustracją, projektowaniem. Prywatnie pomiędzy sztuką tatuażu, a sztuką rozsądnego życia. Zajmuje się głównie ilustracją skierowaną do osób dorosłych.

Jej projekty najczęściej można spotkać w prasie oraz na produktach komercyjnych.Iza_Dudzik_vs_WeNet

Dowiedz się więcej o Izie Dudzik

 

Ewa Mos

Pochodzi z Krakowa, absolwentka Liceum Sztuk Pięknych oraz studiów magisterskich na kierunku Arts&Desing na Królewskiej Akademii Projektowania i Sztuki w Kopenhadze, gdzie obecnie mieszka.

Najbardziej lubi łączyć swoje obie pasje: ilustrację i fotografię i dzięki temu tworzyć nowe, czasem dziwaczne lub bajkowe światy, gdzie rzeczywistość przenika się z wyobraźnią. Natomiast lubi także eksperymentować w każdej twórczej formie – od malarstwa, poprzez tworzenie teledysków czy filtrów AR.

Współpracowała z wieloma firmami na całym świecie takimi jak Samsung czy Adidas.Ewa_Mos

Dowiedz się więcej o Ewie Mos

Alek Morawski

Rocznik 88, absolwent California College of Arts. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie zajmuje się ilustracją. Pracował przy wielu projektach, tworząc m.in. okładki książek, albumów muzycznych, ilustracje prasowe, reklamowe oraz murale.

Przeczytaj również:  Struktura strony WWW – jak ją zaplanować?

Nagrodzony m.in. „Złotym Mieczem KTR”, nagrodą Polish Graphic Deisgn Awards w kategoriach ilustracji reklamowej oraz wyróżnieniem „Society of Illustrators” w Nowym Jorku.

Realizował projekty dla takich marek jak Nike, Reebok, Facebook, RedBull, Asus czy Mercedes- Benz. Projektował też okładki dla takich artystów jak Quebonafide, Włodi, Małpa czy Solar/Białas.Alek_Morawski

Dowiedz się więcej Alku Morawskim

Łukasz Błażejewski

Ukończył Wydział Architektury Wnętrz i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, studia doktoranckie na kierunku Scenografia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz studium podyplomowe Creative Coding na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Odbył staże w Institut d’Arts Visuels w Orleanie i w École Nationale Supérieure des Beaux-Arts w Paryżu.

Scenograf, performer, malarz.

Twórca scenografii i kostiumów do przeszło 80 spektakli w teatrach w całej Polsce. Projektant wystaw w muzeach i galeriach. Współzałożyciel Teatru Nowego Proxima w Krakowie, gdzie pełni funkcję Dyrektora Kreatywnego.

Od lat działa jako performer pod pseudonimem Prince Negatif.Lukasz_Blazejewski

Dowiedz się więcej o Łukaszu Błażejewskim

Marceli Adamczyk

Ukończył ASP w Warszawie w pracowni prof. Wojciecha Zubali. Współzałożyciel studia kreatywnego PLASK. Działa w obszarze malarstwa, tkaniny artystycznej, rzeźby i nowych mediów.

Uczestnik wystaw zbiorowych m.in.:

2021 ,,Po nitce do kłębka’’ Galeria Miejska we Wrocławiu, Wrocław

2020 ,,Skutki pandemii: sny’’ Galeria Śmierć Człowieka,Warszawa

2020 ,,Sen tropikalnego słońca. Witkacy i Zakopane’’ Muzeum Tatrzańskie, Zakopane

2019 ,,Pospolita rzecz zabita’’ Oddział Przepiękny, Warszawa

Przeczytaj również:  Ranking stron internetowych – lipiec 2023

2019 ,,PRINCE DAVID EFEVBERHA & FRENDS’’ Galeria Tokonoma, Kassle

2019 ,,Metr od Sztuki’’, druga linia metra, Warszawa

2019 ,,Bread and wine’’, Warszawa

2019 ,,Ognisko domowe’’, Galeria Śmierć Człowieka, Warszawa

2018 ,,SOMETHING OLD, SOMETHING NEW, SOMTHING BORROWED,SOMETHING BLUE’’, Galeria 18a, Warszawa

2017 ,,Kaplica immersion’’, Galeria Kaplica, Warszawa

2017 ,,Wszystkie niepszespane noce’’, Galeria Mladi a neklidni, Praga

Indywidualnych:

2020 ,,Vall #22’’ Galeria v9, Warszawa

2020 ,,Solar panels’’ Galeria Śmierć Człowieka, WarszawaMarceli_Adamczyk

Dowiedz się więcej o Marcelim Adamczyku

Współpraca z designerami – dlaczego warto?

Dzięki współpracy polskich artystów z WeNet przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z niepowtarzalnej szansy na stworzenie nowoczesnej i atrakcyjnej strony internetowej, innej niż wszystkie, która być może zmieni także wizerunek ich biznesu. To ogromne wyróżnienie dla nas i samych artystów, a zarazem skuteczny sposób na promocję marki WeNet oraz polskiej sztuki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podejmujemy się wyjątkowego wyzwania, a efekty współpracy zaprezentujemy już niebawem

Zachęcamy do śledzenia, udostępniania i komentowania kolejnych akcji na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Nowe wezwanie do działania
3.5/5 - (2 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here