Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

hero-career-data-protection background

Ochrona Twoich danych

Aplikując do naszej firmy, powierzasz nam swoje dane osobowe i informacje o dotychczasowym przebiegu Twojej kariery zawodowej. Obsługujemy i chronimy te dane zgodnie z wytycznymi RODO. Pamiętaj, że masz prawo do zarządzania powierzoną nam informacją. Jeśli chcesz odwołać lub zmienić przekazane nam zgody, skontaktuj się bezpośrednio z naszym Inspektorem Ochrony Danych iod@wenet.pl.

Aplikując, pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli do swojego CV.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WeNet Group S.A. z siedzibą pod adresem 02-676 Warszawa, ul. Postępu 14a danych osobowych udostępnionych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez WeNet Group S.A. obecnie, a także w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania udostępnionych danych osobowych oraz moje uprawnienia.”