Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

hero-reviews background

Opinie o WeNet

Najlepiej o firmie świadczą opinie jej klientów. To one mobilizują nas do działania i pokazują, jak mamy się rozwijać. Jesteśmy dumni z każdego pozytywnego komentarza na temat naszej działalności. Dlatego w tym miejscu oddajemy głos naszym klientom.

Sprawdź, co przedsiębiorcy mówią o współpracy z WeNet.

hero-reviews-aside background

Poznaj opinie naszych klientów

Anna Zaleska

W.Zaleski 1957 Anna Zaleska Sp. J>

29.09.2023

Bardzo profesjonalna obsługa i realizacja ustalonych kierunków działania. Bardzo terminowo, wysoki poziom realizacji. Wszystkie aspekty realizacji dyskutowane i wyjaśniane. Bardzo miły kontakt z prowadzącą projekt dbającą o poszczególne etapy realizacji projektu.. Dziekuja Anna Zaleska

Małgorzata Owczarczyk

METMAR

20.09.2023

Wyrażam jak najlepszą opinię ze współpracy z opiekunem naszej strony Panem Sławomirem Bednarkiem. Pan Sławomir bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków, zawsze na czas, z zaangażowaniem i miłym podejściem do klienta. Dziękuję . Nr Umowy 7067909

Anna Okopniuk

Biuro Rachunkowe ŚWIAT ROZLICZEŃ Anna Okopniuk

01.09.2023

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo fachowe porady i obsługa oraz bardzo dużo życzliwości i cierpliwości dla klienta. Polecam Szczególne podziękowania dla Pana Bartosza Owsianko :)

Magdalena Zawadzka - Nowakowska

Biuro Turystyczne Guliwer

01.09.2023

Dziekuję bardzo za dobrze zrobioną pracę. Pomoc porady i realizację strony internetowej. Początki pozycjonowanie. Przekazanie podstawowych informacji. Podziękowania dla Pana Sławomir Bednarek i Pani Aleksandry Sakowicz za przekazywanie informacji i częsty kontakt. Jestem zadowolona z usług WeNet ponieważ jest stały kontakt z opiekunami można poprosić zmienić plan a często prowadzać firmę musimy dokonywać korek bo wszytko się zmienia. Początkowo byłam sceptyczna by podjąć współpracę bo trafiłam na nierzetelną firmę tu jest inaczej podpisujemy umowę ale płacimy zazwyczaj po wykonanej usłudze ja mam abonament który jest wygodny.

Rafał Olszak

IPRA Polska Sp. z o.o.

31.08.2023

Pełen profesjonalizm obsługi, zaangażowanie i zgłębienie tematu promocji naszych produktów.

Jan Glina

FPHU CONSNET Jan Glina

25.08.2023

Współpraca z Panią Aleksandrą Bychowską, Jej fachowość, profesjonalizm oraz życzliwość w kontakcie zasługują na podkreślenie i uznanie. Współpraca z taką osobą to czysta przyjemność!!!

Helena Adwent

H&A Lasery Med

13.08.2023

Bardzo dziękuję i polecam z calego serca współpracę z Panią Kingą Sławińską! Przy tworzeniu strony- pełen profesjonalizm, uważność na potrzeby klienta, bardzo szybkie reakcje na wszelkie zgłaszane potrzeby, uwagi, terminowość i piękny efekt! Jestem bardzo zadowolona!

Laura Ferorelli

Kancelaria notarialna Notariusz Laura Ferorelli

07.08.2023

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Szczególnie polecam współpracę z Panem Sławomirem Bednarkiem. Jest specjalistą wysokiej klasy, a do tego jest również bardzo życzliwy, sumienny i terminowy. Waże jest, aby we współpracy móc liczyć na Eksperta i tak jest w tym przypadku. Pan Sławomir to Ekspert przez duże "E". Jego działania przynoszą efekty to również wpływa na mój pozytywny odbiór całej firmy. Z czystym sumieniem - polecam!

Magda Rocławska

Twoja Przestrzeń Swiadomej Pracy z Ciałem

02.08.2023

Korzystam od dwóch lat z oferty WeNet i jestem bardzo zadowolona z kampanii Google ADS oraz pozycjonowania strony. Ponadto zespół WeNet zawsze dba o to, by w miarę możliwości realizować moje potrzeby. Niesamowite przyjazna obsługa. Ta współpraca to czysta przyjemność!

Dorota Mamakis-Ogrodnik

Mamakis.ART

02.08.2023

Doskonała współpraca z Panem Marcinem Górskim. Pan Marcin jest bardzo profesjonalny i empatyczny. Dziękuję za możliwość korzystania ze szkoleń dokształcających. Są bardzo pomocne. Co do uwag. Nie wszystkie moje sugestie były od razu brane pod uwagę musiałam za każdym razem analizować szczegółowo naniesione zmiany by wychwycić te pominięte. Jednak nie było tego dużo. Na początku ustalałam kolorystykę tekstu z prośbą by nie występował nigdzie czarny, musiałam tego dopilnować. Wprowadzane były też zmiany bez konsultacji. Mam przemyślane wszystkie szczegóły estetyczne mojej strony więc przyciemnienie zdjęcia które dostarczyłam (by tekst był czytelny) jest dla mnie nie do przyjęcia. Jestem zadowolona z ostatecznego wyglądu strony. Dziękuję

Magdalena Sławińska- Czyrka

Strefa Zieleni

28.07.2023

Uprzejmość i cierpliwość pani Aleksandry sprawiły, że ustalanie szczegółów dotyczących budowanej strony był czystą przyjemnością a efekt końcowy w pełni spełnił moje oczekiwania.

Łukasz Koncewicz

Muzimer Shop S.C.

19.07.2023

Wspaniała współpraca. Działania firmy WeNet szybko zwróciły się z nawiązką. Profesjonalna obsługa, fachowe podejście do klienta to wyróżnia na tle konkurencji. Polecam !

Łukasz Ziarkowski

Usługi Instalacyjno-Budowlane

15.07.2023

Dzięki współpracy z firmą zyskałem kilku klientów

Dariusz Skrzypczak

Kancelaria Kanoniczna - Skrzypczak Dariusz

14.07.2023

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Cezarym Chwalińskim. Profesjonalna i szybka pomoc, słuszne sugestie i niczym nie zmącony spokój. Polecam.

Małgorzata Stubics

ONKOMED Sp. z o.o.

12.07.2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Marią Chodaczyńską. Pani Maria jest prawdziwą profesjonalistką, z ogromnym zaangażowaniem podchodzącą do powierzonych jej spraw. Na wszystkie nasze maile i zapytania reaguje błyskawicznie, udziela rzetelnej i kompleksowej odpowiedzi dotyczącej danego tematu, a jeśli jakaś sprawa wykracza poza jej kompetencje natychmiast przekazuje ją do właściwego działu, który dalej się nią zajmuje. Przy tym jest osobą niesłychanie sympatyczną, ciepłą, serdeczną i pomocną, mającą w sobie mnóstwo pozytywnej energii wyczuwalnej zarówno w kontakcie telefonicznym jak i mailowym. Każdy kontakt z Panią Marią jest prawdziwą przyjemnością, w relacjach biznesowych połączenie najlepszych cech profesjonalizmu i człowieczeństwa jest wartością naprawdę bezcenną. W dużej mierze to właśnie dzięki Pani Marii nasza współpraca z firmą WeNnet układa się tak dobrze, czujemy się w pełni zaopiekowani, a firma mając takiego pracownika bardzo zyskuje na jakości.

Tetiana Miriakri

EWIDENCJA BIZNESU SP. Z O.O.

12.07.2023

Współpracę z Panem Sebastianem Draganem oceniam bardzo dobrze jest opiekunem mojej firmy. Prowadzi moją stronę internetową z usługą tłumaczenia z której jestem zadowolona. Zawsze świetnie doradzi i jest pomocny. Kontakt na bieżąco i pełen profesjonalizm. Dziękuję za przejrzystą i nowoczesną stronkę. Tetiana Miriakri

Katarzyna Trojańska

Prezencik

02.07.2023

Firma godna polecenia.

Maciej Salamon

Fast Fade Barber

30.06.2023

Super pomoc i cierpliwość

Ewa Iwańska

Usługi Remontowo-Budowlane Józef Iwański

29.06.2023

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą WeNet ,miła ,fachowa obsługa klienta, dobry kontakt z opiekunem ,szybki odzew na potrzebę wprowadzania zmian na stronie .Polecam.

Paweł Nawara

Studio Tańca LET'S DANCE

28.06.2023

Cenię Was za profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

Ewa Spytkowska

Domki Letniskowe

28.06.2023

Bardzo rzetelne podejście do klienta, Pani Kinga - super obsługa. Polecam

Tomasz Maj

Tom Cars Auto Serwis

27.06.2023

Witam pełen profesjonalizm firmy Wenet Jestem zadowolony dzięki współpracy pozyskałem nowych klientów w krótkim czasie .Polecam jak najbardziej:)

Jakub Gębala

JKM Jakub Gębala

13.06.2023

Polecam. Firma konkretna i doskonale wiedząca co robi.

Angelika Wątorek

PW ROSTAL Robert Jagodziński

13.06.2023

Współpracuje z WeNet już bardzo długo. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta. Mili i bardzo pomocni opiekunowie oraz z dużą wiedzą. Pozdrawiam Panią Marię Chodaczyńską

Chcesz zadbać o promocję Twojej firmy w sieci?

Sprawdź nasze pozostałe rozwiązania dla biznesu.