hero-reviews background

Opinie o WeNet

Najlepiej o firmie świadczą opinie jej klientów. To one mobilizują nas do działania i pokazują, jak mamy się rozwijać. Jesteśmy dumni z każdego pozytywnego komentarza na temat naszej działalności. Dlatego w tym miejscu oddajemy głos naszym klientom.

Sprawdź, co przedsiębiorcy mówią o współpracy z WeNet.

hero-reviews-aside background

Poznaj opinie naszych klientów

Mirosław Talik

AC Tadro-Sped

Opiekun p. Sebastian Dragan -dobry kontakt, miła fachowa i szybka obsługa, potrafi szybko i prosto wszystko wytłumaczyć

MARCIN BRODA

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA ALFA

Profesjonalne i podejście i pomoc w wyjaśnieniu działania coraz bardziej skomplikowanych mechanizmów reklamy internetowej. Szybka realizacja umowy.

Urszula Trzciałkowska

FPR PATRZ

współpraca na najwyższym poziomie, zgodnie z moimi oczekiwaniami w 100%, miła i rzetelna obsługa

Andrzej Greger

Poradnia Leczenia Uzależnień ANA

Profesjonalizm, Zyczliwość, Dbałość o klienta

Agnieszka Chodak

Pan schabowy

Dość sceptycznie zgodziłam się na roczną umowę. Nie wiedziałam do końca co to bedzie,ale to są najlepiej zainwestowane pieniądze w reklamę! Jestem specyficzną osobą i lubię pisać po "swojemu" i firma to dostrzegła! Posty,informacje i wszystko jest fajne,po mojemu i cholerka wie 🙆kiedy się pojawiają ale są i są super!!! Dziękuję🤗

Anna Szpunar

GlamAnn

Jestem na wstępnym etapie współpracy z Firmą WeNet. Liczę na to iż współpraca będzie owocna i dlugotrwala. Pan Sebastian Dragan,z którym mam przyjemność kontaktować się w asprawie rozwoju mojej firmy GlamAnn,jest osobą niezwykle kompetentną, doskonale znającą swój fach,przy czym jest bardzo sympatycznym i miłym człowiekiem, co również miało wpływ na podjętą przeze mnie decyzję dotyczącą współpracy z Firmą WeNet.

Mariusz Stadnik

AZ Gastro

Dobrze zaplanowane i konsekwentnie prowadzone i przemyślane prace w zakresie opisanym w umowie.

Piotr Borecki

Piotr Borecki "B&K"

Świetny kontakt. Profesjonalne podejście do klijenta.

Emilia Bochman

Materiały Budowlane Piotr Han

Witam Jestem bardzo zadowolona z pana Sebastiana, bardzo miły i sumienny opiekun, można na niego liczyć bardzo dobrze opiekuje się naszą stroną w internecie. Pozdrawiam

Agnieszka Zaborowska

AZ-DACH S.C. A.ZABOROWSKA, P.MENDYK, W.SIWIEC

Fachowość, profesjonalizm, rzetelność i bardzo miła obsługa

Sylwester Dudziński

LakMeble

Jestem w pełni zadowolony ze współpracy z WeNet, w szczególności ze współpracy z Panem Sebastianem Draganem. Jest bardzo pomocny w każdym momencie, z każdym problemem nie zostawi człowieka samego. W 100% kompetentny

Agnieszka Skonieczna

Sfamasz Sp z o.o.

Konkretna informacja przekazana na czas. Konsultanci kompetentni i pomocni.

Krystian Konotajtys

F.u.H.

Super współpraca, wszystko na najwyższym poziomie. Pani Paulina rewelacyjnie i profesjonalnie podeszła do tematu. Jakość wykonanej usługi perfekcyjna, szybko i na temat. Polecam 10/10

Aleksandra Mazur-Malinowska

APO Egida

Profesjonalizm, zaangażowanie, zawsze miła rozmowa i dworactwo na najwyższym poziomie.

Piotr Nawrocki

2lime

Solidna firma , solidne efekty już po 2 miesiącach pracy.Gorąco polecam

Dorota Chyc

Modorota Firma Usługowa Dorota Chyc

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu firmy. Pani Julia Buzor, która jest moją opiekunką, zawsze gotowa do pomocy, gdy tylko mam problem. Jest świetna! Pragnę zwrócić także uwagę na Pana Jakuba Grabowicza. Dzięki Panu Jakubowi współpracuję z Państwem. Potrafił ukazać zalety takiej współpracy, za co jestem wdzięczna. Dla całej firmy WeNet daję pięć gwiazdek, ale dałbym co najmniej dziesięć, gdyby była taka możliwość. Pozdrawiam serdecznie!

Rafał Cichoń

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Cichoń

Profesjonalne podejście, dostępność i zrozumienie potrzeb klienta.

Marek Litwińczyk

"Polspaw Sawiccy" Spółka Jawna

Cenie za profesjonalną obsługę mojej strony internetowej. Pozdrawiam

Izabela Sucharska

Centrum Medyczne EVITA

Bardzo dobry kontakt z opiekunem- panią Julią Górecką, błyskawicznie odpowiada na wiadomości, konkretnie i szybko rozwiązuje wszelkie problemy.

KATARZYNA WŁOCH

NK SP. Z O.O.

Wiedza, terminowość, szybka reakcja na moje pytania lub wątpliwości sprawiają, ze jestem bardzo zadowolona z działań Pani Julii Góreckiej

Natalia Sajdak

SIGMA-GLASS

Opiekunem mojej kampanii jest Pani Julia Górecka. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Nie tylko z jej przebiegu jak i z efektów, które z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej widoczne. Jak to zawsze bywa - pojawiają się mini problemy czy niedopatrzenia, ale wszystko jest w natychmiastowym trybie naprawiane i wyjaśniane. Z czystym sumieniem mogłabym polecić Panią Julię ze względu na jej ogromne zaangażowanie, przemiłe i zawsze uprzejme podejście.

Paweł Kwiatkowski

Kuchnie Granitowe Kwiatkowski Paweł

Współpraca na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z Państwa obsługi. Szybko, sprawnie i bezproblemowo !!!

Artur Wojciechowski

SNUG.pl Katarzyna Wojciechowska

Kiedy po 17 latach rozstałem się z dużą firmą hostingową, której szefostwo m.in. finansowo postradało zmysły, odrywając się kompletnie od rzeczywistości, postanowiłem poszukać innego usługodawcy. Po wnikliwej analizie rynku trafiłem na ofertę i-Host.pl z Krakowa. Już po pierwszej rozmowie i wymianie korespondencji, w której wyraziłem swoje zapotrzebowanie, wiedziałem, że właśnie ta firma będzie lekiem na całe zło jakiego doświadczyłem w poprzedniej firmie w ostatnich latach współpracy. Firmę i-Host.pl w odróżnieniu do nazwa.pl cechuje profesjonalne podejście do kwestii związanych zarówno z obsługą klienta, jak i w sprawach technicznych. Z i-Host.pl współpracuję od około czterech lat i jestem z tej współpracy zadowolony.

Maciek Krupa

Centrum Okulistyczne JASKRA

Wielokrotnie przekonałem się, że decydujące znaczenie przy współpracy z firmami reklamowymi ma człowiek, nie firma. To, na kogo trafię, a nie gdzie trafię. Dziękuję WeNetowi za przydzielenie mi jako współpracownicy pani Justyny Meus-Obrzydowskiej. Klasa światowa. Pełen profesjonalizm, na który składa się błyskawiczna reaktywność na zgłaszane potrzeby, umiejętność znajdowania dobrych rozwiązań, kompetencja. Jednak najbardziej cenię sobie w p. Justynie umiejętność słuchania. Żeby TO mieć potrzebna jest mądrość, pokora i zaangażowanie. Ma to bardzo mało osób.

Chcesz zadbać o promocję Twojej firmy w sieci?

Sprawdź nasze pozostałe rozwiązania dla biznesu.