Ranking stron internetowych – marzec 2023

0
611

Za oknem coraz cieplej, a my startujemy z kolejnym rankingiem. W marcowym wydaniu zajrzymy do gabinetu stomatologicznego, będziemy obserwować świat z lotu ptaka i zrobimy sobie przejażdżkę na olbrzymich czterech kołach. 

Zapraszamy!

Tradycyjnie poprosiliśmy naszych niezawodnych jurorów o ocenę kluczowych aspektów wybranych stron internetowych:

  • Ogólne wrażenie – pierwsze odczucia po zobaczeniu strony głównej.
  • Design – jakość grafik, kolorystyka i dopasowanie szablonu do branży.
  • Copywriting – teksty na stronie: ich poprawność, skuteczność i atrakcyjność. 
  • User Experience (UX) – doświadczenie użytkownika podczas korzystania ze strony WWW.

Przeglądaj zaprojektowane witryny i odkrywaj inspiracje dla swojej firmy.

Najlepsze realizacje stron WWW – marzec

Sprawdź podium miesiąca.

Miejsce 1

Sterdent – Warszawa – stomatologia 

Warszawski gabinet stomatologiczny Sterdent działa od 1992 roku. Już od 30 lat przy ulicy Rakuszanki przyjmuje pacjentów w każdym wieku. W ofercie firmy znajdziemy usługi związane z jakże ważną profilaktyką, leczeniem, a także protezami oraz wszczepianiem implantów. 

Projektanci witryny postawili na przyjazną niebiesko-szarą kolorystykę. Zaraz po wejściu na stronę uwagę zwracają wysokiej jakości zdjęcia oraz menu z najważniejszymi informacjami dotyczącymi firmy. Na duży plus zasługuje sekcja „Co nas wyróżnia?” – wyraźnie pokazuje przyszłym pacjentom, dlaczego warto postawić właśnie na ten gabinet. 

Przeczytaj również:  Web Usability – co to jest?

Miejsce 2

Dron-EMS – Będzin – produkcja filmów 

Firma Dron-EMS zajmuje się tworzeniem filmów dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dla ciekawszego efektu używa do tego celu dronów, które nagrywają ważne wydarzenia i imprezy okolicznościowe z lotu ptaka. 

Tutaj twórcy strony musieli pokazać coś ekstra. Dlatego po uruchomieniu widzimy materiał wideo, który robi świetne wrażenie, a jednocześnie jest próbką możliwości Dron-EMS. Bez wątpienia przykłady realizacji to strzał w dziesiątkę – najlepszy sposób na udowodnienie przyszłym klientom, że warto rozpocząć współpracę z tą firmą. 

Zamów budowę strony!

Miejsce 3

Rtruck – Łowicz – usługi wulkanizacyjne 

Ruszamy z miejscem trzecim, na którym znalazła się firma Rtruck zajmująca się wulkanizacją i serwisem ogumienia dla pojazdów wielkogabarytowych. W ofercie znajdziemy także usługi skierowane do właścicieli dźwigów i żurawi. 

Ta witryna ma charakter. Zdjęcia prezentują ciężkie pojazdy i sprzęty. Na stronie głównej są wszystkie ważne informacje na temat tego, co może zaoferować nam Rtruck. Jedna z sekcji pokazuje statystykę dotyczącą satysfakcji klientów – po takim widoku nikt nie będzie miał wątpliwości. 

Przeczytaj również:  Ranking stron internetowych – styczeń 2022

Nowe wezwanie do działania
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here