Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 29 lutego br. Grupa Semergy, w której skład wchodzą spółki: Sunrise System, Artefakt, Grupa TENSE, Semahead i Widzalni.pl, dołączyła do WeNet Group S.A. Dotychczasowe warunki współpracy wynikające z podpisanych umów nie ulegają zmianie. Jednocześnie zapewniamy, że priorytetem naszych działań jest kompleksowa i profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla ich biznesów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Zarząd WeNet Group S.A.

Rekrutacja to okazja, żeby poznać się osobiście.

U nas to 2-etapowa rozmowa oraz – jeśli wymaga tego stanowisko – praktyczne zadanie do wykonania.

Wybierz interesującą Cię ofertę

Wybierz interesującą Cię ofertę

Lubisz rozmawiać, a kontakty z innymi ludźmi sprawiają Ci przyjemność? A może chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z klientem biznesowym w nowoczesnej branży? Jeśli jesteś za pan brat z komputerem, chcesz uczyć się od ekspertów i mieć szanse realizować ciekawe projekty, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

1
Wyślij swoją aplikację

Wyślij swoją aplikację

Wyślij do nas swoje CV. Chcemy poznać Ciebie jak najlepiej, dlatego napisz nam kilka słów o sobie: kim jesteś, jakimi wartościami kierujesz się w pracy, pochwal się swoimi osiągnięciami. Czytamy wszystkie nadesłane aplikacje i jeśli nas zaciekawisz, na pewno do Ciebie zadzwonimy i zaprosimy na spotkanie.

2
Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa kwalifikacyjna

Jeśli Twoja kandydatura zostanie zakwalifikowana do procesu rekrutacji, zadzwonimy do Ciebie i zaproponujemy spotkanie osobiste lub online. Przygotuj się do rozmowy, sprawdź czym się zajmujemy, zastanów się, o co chcesz dopytać rekrutera.

Rozmowa w formie wywiadu kompetencyjnego jest dla nas najważniejsza. Dodatkowo zależnie od stanowiska możemy poprosić Cię o przygotowanie zadania rekrutacyjne (próbki pracy) lub zaprosić na sesję badania kompetencji kandydata - w przypadku rekrutacji na stanowiska menedżerskie.

3
Informacja zwrotna

Informacja zwrotna

Nasze rekrutacje są 2-etapowe, po każdej rozmowie otrzymasz od nas informację zwrotną. Jeśli rekruter nie skontaktował się z Tobą, to oznacza, że Twoja kandydatura jest jeszcze rozpatrywana w procesie rekrutacji.

4

Sprawdź nasze oferty pracy

Aplikuj